DAJ CYNK

Nokia 3310 2017 w Play

08.05.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10175

Ważne 5

12

11 maja poznamy szczegóły oferty z nową Nokią 3310 w sieci Play.



11 maja poznamy szczegóły oferty z nową Nokią 3310 w sieci Play.

Zbliża się początek sprzedaży nowych Nokii w Polsce. Wiemy już na pewno, że produkty HMD Global będą dostępne w sieci Play. Na 11 maja została zaplanowana konferencja, na której zostaną zaprezentowane szczegóły oferty z Nokią 3310 2017.

Z okazji premiery zostaną rozegrane pierwsze mistrzostwa gry w Snake'a.

Zobacz: Nokia 3310 2017 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Smartfony Nokii wracają na polski rynek. Będą w Play

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
33. prixGZ
1

2017-05-09 16:04:55

Nie chcę psuć Play zabawy, ale nie oszukujmy się, tłum się nie rzuci ani na Nokię, ani na abo Play, a już na pewno nie na Nokię za abo w Play.

Odpowiedz

32. ~Darek
0

2017-05-09 12:20:21

Najlepsze jest to, że taka niby zwykła konferencja wzbudza tyle emocji. I o to chodzi :)

Odpowiedz

31. ~tomaszl
0

2017-05-09 09:06:31

Jak Play pokaże cenę to wszystkim opadną szczęki i przez tydzień będziemy je zbierać z podłogi :D Na bank będzie za 1 zł a abonamencie Formułą Solo L za 75 zł :D

Odpowiedz

30. ~ola
0

2017-05-08 23:31:45

podobno zaprezentują tez 4G LTE EDGE w tej Nokii i DZIAŁAJĄCE w GSM MMS!!! to chyba jedyna sieć gdzie w 2G nie działają MMS... ani razu nie udalo mi się go pobrać...

Odpowiedz

29. jedrek
1

2017-05-08 19:51:49

Tego typu fon byłby fachowy i techniczny jakby miał najzwyklejszy historyczny monochromatyczny wyświetlacz. Czyli wstawiamy kości ze współczesnej technologii - czyli to samo robią co starej generacji, a mniej potrzebują mocy, bo robione w coraz mniejszej mikrometrowej technologii, a wyświetlacz wstawić mono jak w starych, poczciwych nokiach typu 3410 i byłoby elegancko i oczywiście uzupełnić o 3G jakby który wyłączył bazy w 2G.Po co komu kolor jak fon jest dedykowany do rozmów, a nie oglądania co tam wyświetlacz kolorowy pokazuje - czego i tak w silnym słońcu nie widać na kolorze. Pod tym względem czarno-białe wyświetlacze miażdżą te lipne kolorowe, które są dobre jak w ciemnej piwnicy na nie patrzysz.

Odpowiedz

28. telebolo
0

2017-05-08 19:27:05

sama nokia spoko. cokolwiek w play nie bardzo. podziekuje

Odpowiedz

27. ~
1

2017-05-08 18:30:50

musieli by mi doplacic , zebym wzial w abo.

Odpowiedz

26. ~Bzibzia
0

2017-05-08 18:26:24

Do nr. 23 Tej Nokii nie da się podkręcić do LTE.

Odpowiedz

25. ~gość
1

2017-05-08 18:03:17

Szał z powodu takiej kupy.... Co to za "telefon"? To zabytek, zabawka dla dzieci wyglądem z kiosku ruchu.

Odpowiedz

24. Ron
0

2017-05-08 17:57:12

Super, właśnie Play nie wyłącza 2G, u mnie ponownie wróciła stacja z 2G E-GSM. Dlatego telefon się sprawdzi do rozmów.

Odpowiedz

1

2017-05-08 15:55:00

play ma swoich magików od 4G, to spokojnie tą Nokię podkręcą do LTE;-D

Odpowiedz

22. kowcio
-1

2017-05-08 15:53:32

W abonamencie za 19,99 zł z nielimitowanymi rozmowami mogę wziąć :)

Odpowiedz

21. ~
1

2017-05-08 15:19:42

News sponsorowany na miarę galaxyszita 9+ . Kogo interesuje jakikolwiek abonament z telefonem za 250zł? News powinnien brzmieć > NOKIA w SKLEPACH od xx, xx w cenach... a nie nokia w srej w qupo abo. Może dajcie grafik jak gruszka odwiedza miejski szalet ?

Odpowiedz

20. kraken
2

2017-05-08 15:01:30

Robiąc zapowiedzi do ogłoszenia, Play bardzo przecenia zainteresowanie tą ofertą. Mogą być spokojni, że tłum na abo w P4 się nie rzuci, zeby brać próbującą wstać z trumny Nokię.

Odpowiedz

19. ~
0

2017-05-08 14:53:55

W pleju 3G oznacza transfer nie szybszy niż 3Mbit, 4G nie szybszy niż 4Mbit, itd.Konkurencyjne sieci nie oznaczają się jako 15G, 20G czy wyższe.

Odpowiedz