DAJ CYNK

Asus Zenfone 10 – tak wygląda. Pięć kolorów obudowy

Mieszko Zagańczyk

Sprzęt

Za 10 dni odbędzie się premiera smartfonu Asus Zenfone 10. Wiemy już, jak wygląda nowy kompaktowy flagowiec – uwagę zwraca ciekawy wybór wariantów kolorów obudowy.

O smartfonie Asus Zenfone 10 mówi się już coraz więcej, znamy już niektóre cechy telefonu, a także jego cenę. Dodatkowych informacji dostarczają oficjalne rendery kompaktowego flagowca Asusa, które zamieścił na Twitterze Evan Blass.

Asus Zenfone 10

Wynika z nich, że obudowa modelu Asus Zenfone 10 nie zmieniła się prawie nic w porównaniu do poprzednika. Z tyłu obudowy znajdują się dwa duże oczka obiektywów, nadające konstrukcji charakterystyczny, rozpoznawalny wygląd. 

Asus Zenfone 10

Z przodu znajduje się z kolei ekran o przekątnej 5,9 cala z wycięciem na aparat selfie w lewym górnym rogu. Boczne ramki wykonane są z metalu, o czym świadczą paski antenowe w górnej części obudowy oraz na samym dole. W przycisk zasilnia wkomponowany jest czytnik linii papilarnych. Na obudowie można także dostrzec port USB-C, nie widać za to wyjścia audio 3,5 mm.

Interesująco zapowiadają się warianty kolorystyczne, Poza tradycyjnym czarnym, producent przygotował wersję szarą, zieloną, czerwoną i białą. Asus Zenfone 10 na pewno pozwoli więc wyróżnić się z tłumu.

Asus Zenfone 10

Wszystkie szczegóły dotyczące specyfikacji Asusa Zenfone 10 nie są jeszcze znane, ale wiadomo, że będzie to flagowy model z układem Snapdragon 8 Gen 2. Z zapowiedzi producenta też, że smartfon ma bezprzewodowe ładowanie, którego brakowało w poprzedniku, a także nowy system sześcioosiowej stabilizacji aparatu.

Asus Zenfone 10

Z przypadkowo ujawnionych przez producenta danych można także wysnuć wniosek, że Asus Zenfone 10 będzie kosztował w Polsce 3889 lub 3999 zł.

Zobacz: Asus Zenfone 10 będzie wciąż kompaktowy
Zobacz: Asus Zenfone 10. Producent zdradził cenę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Evan Blass @evleaks