DAJ CYNK

Apollo: pierwszy na świecie powerbank z grafenowym akumulatorem

msnet

Sprzęt

60 W na wejściu i 40 W na wyjściu - takimi parametrami charakteryzuje się powerbank Apollo, który do pierwszych nabywców trafi w marcu 2018 roku.60 W na wejściu i 40 W na wyjściu - takimi parametrami charakteryzuje się powerbank Apollo, który do pierwszych nabywców trafi w marcu 2018 roku.

Twórcy rewolucyjnego powerbanka o nazwie Apollo w krótkim czasie zebrali na Kickstarterze założoną kwotę 10 tys. dolarów. Na 33 dni przed planowanym końcem zbiórki, licznik podaje ponad 23700 dolarów. Aby stać się właścicielem zestawu złożonego z Apollo Power Pack i przewodu z wtyczkami USB-C na obu końcach, wystarczy wpłacić 59 dolarów (209 zł).

Powerbank Apollo z grafenowym akumulatorem ma certyfikat USB-C Power Delivery na portach wejściowym i wyjściowych, dzięki czemu można go ładować za pomocą adaptera USB-C o mocy 60 W lub ładować inne urządzenia prądem o mocy 40 W. Dzięki temu akumulator w powerbanku naładujemy w około 20 minut (przy pojemności 6000 mAh), a "baterie" w takich telefonach jak iPhone X lub iPhone 8 Plus naładujemy w ciągu półtorej godziny.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Kickstarter

Przewiń w dół do następnego wpisu