DAJ CYNK

[Aktualizacja] Android 8 dla Galaxy S8 z Dolby Atmos

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9765

Osoby korzystające z wersji beta Androida 8.0 dla Galaxy S8 i S8+ odkryły w Ustawieniach opcje dźwięku Dolby Atmos.Osoby korzystające z wersji beta Androida 8.0 dla Galaxy S8 i S8+ odkryły w Ustawieniach opcje dźwięku Dolby Atmos.

W serwisie Reddit pojawiły się zrzuty ekranów smartfonów, które dostały wersję beta Androida 8.0. Widać na nich szereg ustawień dźwięku Dolby Atmos. Do tej pory Samsung nie chwalił się, że jego flagowe smartfony zostały w niego wyposażone. Warto jednak zaznaczyć, że dotyczy to tylko urządzeń z układami Snapdragon 835. Przy Exynosach opcja nie jest dostępna.

Dolby Atmos to technologia, która pozwala na emulowanie dźwięku przestrzennego. Dzięki niej korzystając ze słuchawek możemy poczuć się jak w sali kinowej.

[Aktualizacja: 8.01.2018 godz. 18:15]

Samsung zdementował informacje o tym, że funkcja Dolby Atmos pojawi się w smartfonach Galaxy S8 i S8+ po aktualizacji do Androida Oreo. Tak dla jasności. Samsung aktualnie nie ma żadnych planów wprowadzenia funkcji Dolby Atmos do urządzeń S8 i S8+ używających Androida Oreo - napisał członek Samsung UK Beta Team.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Reddit; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu