DAJ CYNK

Test telefonu myPhone Prime LTE 18x9. Oto jak radzi sobie budżetowy smartfon polskiej marki

21.09.2018

Dodane przez: Damian Szerszeń (damianoo)

Kategoria: Testy sprzętu

Interakcje: 4211

Swego czasu sieć sklepów Biedronka w kampanii marketingowej zachęcała do wspierania rodzimych przedsiębiorców. Być może z tego samego powodu w dyskontach z owadem w logo można znaleźć promocje dotyczące smartfonów polskiej marki myPhone. Warto zaznaczyć, że polska marka bynajmniej nie oznacza produkcji nad Wisłą, a jedynie sprzedaż pod własną nazwą urządzeń wyprodukowanych na Dalekim Wschodzie. Niemniej jednak, dość bliska współpraca myPhone’a z największą siecią sklepów w Polsce oznacza szeroki kanał dystrybucji urządzeń. Niewykluczone zatem, że niedawno zaprezentowany model, który właśnie trafił w moje ręce – myPhone Prime LTE 18x9 zagości niebawem w gazetkach promocyjnych i stanie się potencjalnym kandydatem na nowy smartfon dla wielu osób. Czy urządzenie okaże się być dobrym wyborem w swojej półce cenowej i czy warto brać pod uwagę zakup „polskiego” smartfonu? Odpowiedzi na te pytania poszukam w przygotowanej recenzji, do lektury której serdecznie zapraszam.

Podstawowe dane techniczne

  • Ekran o przekątnej 5,5", rozdzielczość 1280 x 640 pikseli, proporcje 18:9,
  • Czytnik linii papilarnych z tyłu,
  • Czterordzeniowy chipset MediaTek z grafiką Mali T720,
  • 2 GB RAM-u, 16 GB pamięci wewnętrznej (11 GB dla użytkownika),
  • Funkcja dual SIM (2 x nanoSIM),
  • Główny aparat 13 Mpix z przysłoną F/2.8, autofocusem i podwójną lampą LED,
  • Przedni aparat 5 Mpix,
  • Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 3000 mAh,
  • Android 8.1 Oreo.

Komentarze
Zaloguj się
13. ~gość
0

2018-10-17 13:54:30 host: 87-205-(...).com.pl

Kolor faktycznie dobrze wygląda, dla połowy użytkowników ma to znaczenie, ode mnie plus za czystego androida

Odpowiedz

12. ~gość
0

2018-10-15 13:24:55 host: r-67-63(...)ast.com

Ma bardzo przyzwoity aparat jak na tą półkę cenową

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-16 14:08:41 host: r-158-5(...)cdn.net

tu się zgodzę, można go uznać za smartfon fotograficzny

11. ~gość
0

2018-09-25 14:26:07 host: 31.14.7(...).13

A mnie się podoba, ma panoramiczny ekran, czytnik linii papilarnych i fajny granatowy kolor

Odpowiedz

10. ~gość
0

2018-09-24 21:02:49 host: static-(...)star.pl

nienajlepszej - błąd ortograficzny. Nie z przymiotnikami w stopniu najwyższym piszemy rozłącznie.

Odpowiedz

1. LuiN
0

2018-09-24 21:49:25

O, dziękuję w imieniu autora. Już poprawiamy!

9. ~gość
0

2018-09-24 13:21:26 host: apn-46-(...)plus.pl

Sam mam Chinola czyli Xiaomi i całkiem nieźle sobie radzi. Tablet ma też Chiński no name od Lark na Windows 8.1 i powiem że ten tablet jak na Chińczyka działa całkiem nieźle, rzekłbym że lepiej niż mój poprzedni TV Box na Android który mi połowy aplikacji nie odpalał. Poza tym mam pełnosprawny system operacyjny czyli Windows i mogę na nim robić to co Android nie potrafi.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-09-24 14:24:41 host: asn98.n(...)pnet.pl

Czyli? Jedyne co potrafi Windows czego android nie potrafi to bez Twojej pomocy złapać wirusa.

8. ~gość
0

2018-09-24 11:01:42 host: public-(...)rtel.pl

White box-owy chinol = zawsze syf.

Odpowiedz

7. ~gość
0

2018-09-24 10:40:51 host: r-6-61-(...)ast.com

Nawet im wyszedł ten model, na pewno jest konkurencyjny w tej cenie

Odpowiedz

6. ~gość
0

2018-09-23 18:05:08 host: user-94(...)rnet.pl

nie rozumiem dlaczego mam wspierać rodzimych przedsiębiorców skoro ci rodzimi przedsiębiorcy nie wspierają mnie tylko ukraińców

Odpowiedz

5. ~gość
0

2018-09-23 09:20:55 host: 159-205(...)etia.pl

To nie jest polska marka, tylko zamówiony z Chin telefon sprzedawany przeze pośrednika o nazwie Myphone, z przyklejona nazwa firmy z Polski. Sprzęt i jakość wykonania dorównuje tandecie marki Leagoo, Doogee i Nophone. Wstyd to przypominać, ale skoro artykuł sponsorowany, niech każdy wie co kupuje. Jeśli jesteś patriotą i chcesz wesprzeć przemysł Chiński i kieszeń pośrednika z Polski, kupuj.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-09-24 10:42:00 host: r-6-61-(...)ast.com

ważne że polski kapitał

2. ~gość
0

2018-09-24 19:04:14 host: 93-58-2(...)bnet.it

Doradź z łaski swojej, jaki "polski" telefon mogę kupić aby patriotyzmem się wykazać🤣

3. frasag
0

2018-09-24 19:10:51

Bratek był polski- ale to inna familia i dawno temu.

0

2018-09-24 19:14:20

Maxcom jest polski :)

2018-09-22 13:22:17

wyświetlacz 18x9 przy tak słabym procku, to strzał w kolano.

Odpowiedz

0

2018-09-22 07:22:55

W zasadzie z tego opisu widzę jedne plus dla ludzi którzy nie potrzebują IP68. Łatwo dostęp do baterii. Tylko co po tym plusie, jak telefon nie daje rady już dziś. Wymienna bateria ma sens w urządzeniu, które daje nadzieję na wieloletnie korzystanie.

Odpowiedz