DAJ CYNK

Jaki telefon Samsung kupić? TOP 10 najlepszych modeli na luty 2021

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Rankingi

Jaki telefon Samsung 2021


Chcesz kupić nowy smartfon marki Samsung i nie wiesz, który model wybrać? Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy 10 najlepszych urządzeń tego producenta, by pomóc Ci w tym trudnym wyborze.

Samsung to największy producent smartfonów na świecie, o czym świadczą opublikowane do tej pory statystyki dotyczące globalnego rynku tych urządzeń w 2020 roku. Choć Koreańczycy czują na plecach oddech konkurentów, szczególnie z Chin, ciągle wydają nowe produkty, wśród których znajdują się zarówno tanie budżetowce, jak i produkty z najwyższych półek cenowych, pełne najnowszych rozwiązań technicznych.

W bogatej ofercie smartfonów Samsunga można się zgubić, dlatego wybraliśmy 10 urządzeń, które naszym zdaniem zasługują na największą uwagę i są warte polecenia. Wybrany sprzęt podzieliliśmy na cztery grupy, w każdej kładąc nacisk na inną cechę.

Jakie smartfony wybraliśmy?

Zaczynamy od niedrogich smartfonów z wydajnymi bateriami, dzięki czemu wytrzymują z dala od ładowarki dłużej od innych telefonów. Potem są atrakcyjne cenowo smartfony obsługujące sieci 5G. W tej grupie nie mogło zabraknąć najlepszego telefonu 2020 roku (zdaniem redakcji i Czytelników TELEPOLIS.PL). Dalej flagowe smartfony, które da się obsługiwać rysikiem S Pen. To niewielkie urządzenie potrafi wynieść wygodę pracy z "Galaktyką" na zupełnie nowy poziom, nieosiągalny przez konkurentów. A kończymy urządzeniami jeszcze droższymi, czyli "składakami" ze zginanym wyświetlaczem.

Pod uwagę wzięliśmy wyłącznie smartfony dostępne w Polsce w ramach oficjalnej dystrybucji. W ramach poszczególnych kategorii posegregowaliśmy je cenowo, od najtańszych do najdroższych. A które z tych urządzeń jest numerem jeden? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Wam, drodzy Czytelnicy. Wystarczy oddać głos w zamieszczonej poniżej i powtórzonej na końcu ankiecie. W niej poszczególne modele ułożyliśmy alfabetycznie.

Ankieta
3%
6%
9%
15%
8%
9%
23%
22%
1%
3%

Wszystkich głosujących: 1722

Źródło ankiety: Jaki telefon Samsung kupić? TOP 10 najlepszych modeli na luty 2021

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu