DAJ CYNK

Telefon powyżej 3500 zł – TOP 5 na styczeń 2023

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Rankingi

Telefon powyżej 3500 zł - styczeń 2023


Jaki telefon najlepiej kupić, kiedy cena nie ma znaczenia? Wybieramy 5 najlepszych modeli z segmentu premium na styczeń 2023.

Flagowce praktycznie od zawsze budzą masę emocji. Kiedyś były w zasadzie jedynym sposobem, by komfortowo korzystać ze wszystkich funkcjonalności smartfona. Dziś co prawda takiego monopolu nie mają, ale w dalszym ciągu znajdzie się sporo powodów, by dopłacić do modeli z najwyższej półki. Ale flagowiec flagowcowi równy zdecydowanie nie jest. Na który warto wydać ciężko zarobione pieniądze, a od których trzymać się z daleka?

Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta. Mając do wydania ponad 3500 zł na telefon możemy być pewni, że w zamian dostaniemy urządzenie co najmniej dobre. Ale za tę kwotę można już oczekiwać znacznie więcej. Właśnie dlatego postanowiliśmy przygotować ranking, w którym wybieramy 5 najlepszych smartfonów bez górnego limitu ceny.

Jak wybieraliśmy?

Na kolejnych stronach poradnika znajdziecie pięć najlepszych naszym zdaniem smartfonów w cenie powyżej 3500 zł. Każdy z nich zasłużył sobie na naszą rekomendację. Z tego grona mamy jednak swojego faworyta, który dodatkowo wyróżniliśmy tytułem „Wybór Redakcji”.

Zobacz: Telefon do 500 zł – TOP 5 na listopad 2022
Zobacz: Telefon do 1000 zł – TOP 5 na listopad 2022

Dwa główne kryteria, które braliśmy przy wyborze urządzenia, to dostępność oraz opłacalność. Pierwsze powinno być w miarę oczywiste – szukaliśmy urządzeń, które bez problemu znajdziecie w polskich sklepach. Drugie w przypadku segmentu „no limit” należy traktować z drobnym przymrużeniem oka, ale w dalszym ciągu chodzi o to, by wskazać telefony, które potrafią dostarczyć więcej za mniej.

Zobacz: Telefon do 1500 zł – TOP 5 na listopad 2022
Zobacz: Telefon do 2500 zł – TOP 5 na styczeń 2023

Jako punkt odniesienia braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.

Zobacz: Telefon do 3500 zł – TOP 5 na styczeń 2023

Telefony uszeregowane zostały alfabetycznie. Wyjątek stanowi „Wybór Redakcji”, który znajdziecie na ostatniej stronie. Tradycyjnie zachęcamy do głosowania na najlepszy Waszym zdaniem model oraz dzielenie się własnymi propozycjami w komentarzach.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, Unsplash, mat. promocyjne

Źródło tekstu: własne

Przewiń w dół do następnego wpisu