DAJ CYNK

Najlepsze komedie na Netflix - edycja 2021

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rankingi

Na liście jest jeszcze jeden film z Francji. To Nic do ukrycia (Le Jeu), który jest kolejną wersją pewnej historii zaprezentowanej już w wersji włoskiej i hiszpańskiej. Zdecydowanie jest to jednak wariant najlepszy. To nieco bardziej dramatyczna komedia, która opowiada o niewinnej z pozoru zabawie, która jednak wymknęła się spod kontroli. Grupka przyjaciół uznała, że będzie się dzielić wszystkimi dochodzącymi do nich wiadomościami. Cóż, to nie mogło się skończyć dobrze. Ale za to jakie sekrety wyjdą na jaw!

W zestawieniu dominują co prawda produkcje z ostatnich lat, jednak nie znaczy to, że zapomnieliśmy o klasyce. A niewiele jest bardziej klasycznych produkcji niż Jak poznałem waszą matkę (How I Met Your Mother). Serial miał swoją emisję w latach 2005-2014, a takie postacie jak Robin, Ted, Lily, Marshall i Barney zna większość fanów seriali. Przez dziewięć sezonów można śledzić historię Teda, który opowiada swoim dzieciom o tym, jak to poznał ich matkę. 

Ostatni film już wczoraj się u nas pojawił w zestawieniu polecanych nowości z tego tygodnia. Film 'Ohana: Najcenniejszy skarb (Finding 'Ohana) bardzo spodobał się polskiej widowni i jest szósty wśród najchętniej oglądanych filmów w polskiej części Netfliksa. Nic dziwnego, to udana familijna komedia akcji. Zobaczymy maksymalnie znudzone rodzeństwo z Nowego Jorku, które spędza wakacje na Hawajach. Tam brat i siostra wkrótce ruszają na poszukiwanie skarbu i poznają prawdziwych przyjaciół. Przy okazji zobaczymy sporo humoru sytuacyjnego.

Zobacz: Najlepsze seriale i filmy akcji na Netflix - listopad 2020
Zobacz: Najlepsze filmy i seriale Science Fiction na Netflix - wrzesień 2020

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu