DAJ CYNK

Publiczne bety iOS 14 oraz iPadOS 14 już gotowe

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2326

iOS 14 chroni schowek

Apple przygotował pierwsze oficjalne publiczne wersje beta swoich systemów mobilnych. Od dzisiaj dostępne są zatem iPadOS 14 oraz iOS 14.

Tegoroczna konferencja WWDC w wydaniu Apple'a oczywiście nie mogła umknąć naszej redakcji. Na łamach TELEPOLIS.PL znalazło się wiele różnych tekstów na każdy temat poruszony przez największego producenta mobilnego spoza Azji. Oczywiście konferencja WWDC nie dotyczy wyłącznie mobilnego segmentu działalności amerykańskiej firmy, ale to on pozostaje tym najbardziej dochodowym.

Teraz Apple oficjalnie zaprezentował pierwsze publiczne wersje beta nadchodzących systemów operacyjnych iOS 14 oraz iPadOS 14. Każdy chętny musi zgłosić Apple'owi swój akces do programu beta. Następnie użytkownik otrzyma zarówno tę, jak i wszystkie następne wersje. Oczywiście nie trzeba chyba pisać, że każdy przystępujący do programu użytkownik powinien doskonale wiedzieć, że oprogramowanie będzie jeszcze doskonałe i codziennością może być spotykanie się  błędami. Co takiego zobaczymy w iOS 14? Największą furorę zrobiły widżety, ale dowiemy się też jakie aplikacje czytają dane ze schowka, otrzymamy mini-aplikację App Clip, a sam producent wziął się na poważnie za rozmowy grupowe i tłumaczenie maszynowe.

Zobacz iOS 14 obnażył niedobre praktyki. Aplikacje za często czytają dane ze schowka
Zobacz Android powinien spalić się ze wstydu. iOS 14 dostanie nawet 5-letni telefon

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu