DAJ CYNK

Jedna Idea - poniżej oczekiwań

04.12.2004

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 980

Ważne 0

0

Nowa oferta Idei - Jedna Idea - sprzedaje się poniżej oczekiwań. Potwierdzają to nieoficjalnie wysoko postawieni pracownicy operatora.

Nowa oferta Idei - Jedna Idea - sprzedaje się znacznie poniżej oczekiwań. Potwierdzają to nieoficjalnie wysoko postawieni pracownicy operatora.

Nowa promocja w ofercie Jedna Idea dotycząca darmowych połączeń z wybranym numerem w sieci ma poprawić te wyniki. Zdecydowano się także na obniżkę cen popularnych telefonów w niższych taryfach.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
44. ~ksad
0

2004-12-15 21:53:00

Powyzsza dyskusja obrazuje stan psychiczny dyskutantow. Panowie, ja was obrazam, bo Wy nawet powsciagac sie nie umiecie - ze o ortografii nie wspomne...!

Odpowiedz

43. ~Azerak
0

2004-12-15 21:35:00

Co do telefonów to przecierz era plus i idea są firmami telekomunikacyjnymi a nie producentami telefonów. Jak ktoś chce mieć wypasiony telefon niech se go kupi w salonie firmowym producenta!? Czy netia sprzedaje usługi ze słuchawką???? To właśnie to samo

Odpowiedz

42. ~Azerak
0

2004-12-15 21:31:00

Co do rachunku szczeg. wszyscy w Idei moga go sprawdzić na 24-online bezpłatnie.A nie tylko Tepsa ma wyłączność na internet

Odpowiedz

41. ~stz
0

2004-12-15 20:13:00

Gdyby nie te kampanie reklamowe naszych operatorów, to myślę, że ceny usług by były dużo mniejsze. Kupę kasy kosztują codzienne reklamy w telewizji,w rozgłośniach radiowych i prasie. Może ktoś wie, ile dostała pieniędzy nasza Otylia od Idei, że nawet nie pojechała na pływackie mistrzostwa Europy?

Odpowiedz

40. ~Dragon
0

2004-12-15 16:40:00

Wedlug mnie Jedna Idea sprzedaje sie tak slabo bo kampania reklaowa jest do pupy, niby jakies zolte kropki sa, ale nie wiadomo o co chodzi i tak za bardzo nie wyroznia sie ta kampania, a mogla by byc niezla. Ja sam bym skorzystal z tej oferty gbybym nie mial juz podpsianej umowy na tel

Odpowiedz

39. ~Azerak
0

2004-12-14 22:24:00

jak narazie era i plus wypusciły oferty promocyjne a stare stawki zostały co po 24mies. jesli "wore prezentów" sięskończy???? a idea zlikwidowała stara optime inikt nikogo nie czaruje

Odpowiedz

38. ~
0

2004-12-14 14:09:00

DO STZ - gdzie ty masz oczy. Plus jest tańszy od IDEI???? W jednej idei masz rozmowy wewnątrz sieci po 40 groszy, a za 8 zł masz rozmowy z jednym numerem do woli - dla mnie jest to super oferta, a PLUS na pewno nie jest tańszy. A jeśli ty nie jesteś w IDEI tylko dlatego bo jest powiązana z TPSA to mnie jest Ciebie szkoda.

Odpowiedz

37. ~MARIO
0

2004-12-13 11:01:00

DO WYROK - zgadzam się z tobą - byłem w erze i jeśli porównać rachunek szczegółowy ERY A IDEI to jak czarne a białe na korzyść IDEI. DO BLONDYNEK - a w czym era jest najlepsza??

Odpowiedz

36. ~Znawca
0

2004-12-12 23:34:00

Jeżeli Radku uważasz nowe modele Nokii za dobre telefony to Cię oświecę, Nokia na Świecie zajmuje 8 miejsce, w Europie 5. Nigdy nie powtórzą takiego sukcesu jak 6210, 6310i, 3210, 5110. Już są straceni.

Odpowiedz

35. ~wyrok
0

2004-12-12 22:35:00

fakt ze oplata za rachunek szczegolowy to przesada, ale w porownaniu do plusa i ery to ten rachynek byl naprawde szczegolowy !!

Odpowiedz

34. ~wyrok
0

2004-12-12 22:31:00

w/g mnie jedna idea jest ok, fakt ze troche przesadzaja z cenami telefonow, no ale oferta jest ok, w sam raz dla mlodych ludzi

Odpowiedz

33. ~LOBOsss
0

2004-12-12 00:03:00

klucicie sie o typ telefonu i o to ktora siec jest najlepsza a ja wam powiem tyle handluje telefonami od 2 lat i wiem jedno ze alcatel i idea maja podobne cechy i to i to sie po pewnym czasie sypie i alcatel i idea choc na poczatku ladne sa pozniej przez kazdego przeklinane nie polecam i ani telefonow ani siec komorkowej bo jest to jeden z najgorszych wyborow w waszym zyciu niebede sie rospisywal dlaczego albo zaufacie albo sami sie przejedziecie ale powiem ze jesli poszukujecie porzadnego taniego i fajnego telefonu polecam firme NEC (a szczegolnie model NEC e616v) jest porzadna solidna i naprawde tania a mozliwosci ma OGROMNE (chociaz menu ma siemens zawsze najlepsze)nec w stosunku CENA/JAKOSC jest najlepszy na polskim rynku POLECAMMMMM:):)

Odpowiedz