DAJ CYNK

Cvitkovic: Virgin Mobile startuje po raz drugi

10.09.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6160

Ważne 3

20

W 2013 i przez większość 2014 roku zmagaliśmy się z kwestią pozyskania inwestorów. Zajęło to więcej czasu, niż oczekiwaliśmy - mówi w wywiadzie dla Dziennika Gazety Prawnej Mario Cvitkovic, szef polskiego Virgin Mobile.

W 2013 i przez większość 2014 roku zmagaliśmy się z kwestią pozyskania inwestorów. Zajęło to więcej czasu, niż oczekiwaliśmy - mówi w wywiadzie dla Dziennika Gazety Prawnej Mario Cvitkovic, szef polskiego Virgin Mobile.

Teraz współpracuje z nami grupa amerykańskich inwestorów CEE Mobile Capital, fundusz Delta Partners z Dubaju, International Finance Corporation (członek Banku Światowego). Do tego grona dołączył właśnie Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju. Od początku działalności naszym polskim udziałowcem jest Łukasz Wejchert. Grono cenionych inwestorów oraz niezmieniony zespół pracowników pozwala mi powiedzieć, że zaczynamy walkę o pierwszy milion klientów. Będzie to nowy start Virgin Mobile w Polsce - mówi prezes.

Jak dodaje, Virgin Mobile ma teraz około 80 tys. użytkowników. Wierzy, że odpowiednio zaadresowana oferta skierowana do odpowiedniej grupy użytkowników sprawi, że będzie dla tego MVNO miejsce na polskim rynku.

Nasz plan minimum to pozyskanie co najmniej 1 mln klientów w ciągu 2 lat. Ale wierzę, że możliwe jest pozyskanie w ciągu 4 lat dwa razy więcej użytkowników, czyli 2 mln - mówi Cvitkovic.

Prezes wierzy, że przyszłość należy do usług związanych z mobilnym internetem. Klienci są w stanie zużyć każdy pakiet internetowy, jaki im się zaproponuje. Wszystko oglądamy na żywo, w streamingu.

Jest jeszcze za wcześnie na deklaracje, ale oferowanie np. takich serwisów z filmami i serialami jak Netflix, jest bardzo kuszące dla takiego operatora jak Virgin Mobile. To się jednak na pewno nie stanie w tym roku. W tej chwili naszym użytkownikom oferujemy dostęp do Klubu Virgin, czyli miejsca, w którym mogą otrzymać zniżki i rabaty na produkty i usługi u naszych partnerów, których grono cały czas się powiększa - powiedział Cvitkovic.

Źródło tekstu: Dziennik Gazeta Prawna

Komentarze
Zaloguj się
39. wlo
0

2014-09-11 09:13:21

~Hejter- takie oferty już są, po co czekać na Virgin Mobile?

Odpowiedz

38. ~Luks
1

2014-09-11 09:10:22

Oby Pan Cvitkovic szybko zrozumiał specyfikę polskiego rynku, bo ten milion to zobaczy, ale kolejnego długu ;)

Odpowiedz

0

2014-09-11 00:29:25

@Hejter. No przecież masz u nich taki pakiet za 49zł. No limits voice i sms + 3 GB netu.

Odpowiedz

36. ~Hejter
0

2014-09-11 00:05:27

Dajecie 50 zł/mc i nolimit na wszystko to przejdę.

Odpowiedz

35. ~krzysiek
2

2014-09-10 21:58:06

Ja pozbyłem się 3 numerów od virgin, chyba za jakieś 2 lata przestaną być aktywne bo nie mam pojęcia kiedy je wyłączacie. Ofertę macie a właściwie to nie macie nic

Odpowiedz

34. ~
-1

2014-09-10 21:34:54

Mobilking też chciał mieć milion klientów w krótkim okresie czasu.

Odpowiedz

0

2014-09-10 20:58:50

@32. Ale tylko przy zakupie przez stronę www. Co i tak jest dobre.

Odpowiedz

32. rrrrr
-1

2014-09-10 20:56:04

o zlecieli z ceną do 19 zł nie zauważyłem :P

Odpowiedz

31. rrrrr
-1

2014-09-10 20:54:29

Powiem coś od siebie. Bo właśnie się przeniosłem, załapałem jeszcze na starą ofertę i posiedzę dopóki mnie z niej nie wywalą, bo nowa oferta jest delikatnie mówiąc słaba. Sprostuje poprzednią wypowiedź. Minuta rozmowy z uwzg. rabatem 50% to 13gr , pakiet 1Gb z rabatem to 9 zł do tego 100mb za każde doładowanie np: 2x10zł . Rozmawiam max 100min/mc razem wychodzi 13zł+9zł = max ok. 22zł za 100min i 1.2gb internetu/mc taniej (nie licząc jakiś taryf pracowniczych) nie miałbym nigdzie indziej ! Poza tym bok(infolinia) za free - wszystko można raz dwa załatwić. Orange nie pamiętam 5 zł/połączenie :P ?

Odpowiedz

0

2014-09-10 20:41:03

Ten drugi to już chyba był za 49zł, ale ten pierwszy mocno zleciał w dół. A to nie koniec dziewiczych promocji na ten rok. :-)

Odpowiedz

-1

2014-09-10 20:37:38

No i pakiety w Virgin znów staniały na 19zł i 49zł. :-) Pisałem o tym pierwszy, he, he...

Odpowiedz

28. Sig
3

2014-09-10 20:13:24

Byle by starej nie ruszali. Mam ją na jednym numerze i jestem w zupełności zadowolony. Nie każdy potrzebuje na siłę wpychanego no limit... Stara oferta z 19 gr za minutę / 6 groszy za SMS, do tego z uwzględnieniem bonusu 50% trafiającego na konto główne (co jest chyba tylko w VM) wypada korzystnie, podobnie jak pakiety internetowe, zawsze działający lejek, czy 100MB w gratisie za doładowanie co najmniej 10 zł... Dużo plusów, w sumie na siłę wcześniej tylko nieudolnie promowali Klub z ofertami, w którym w zasadzie nic nie ma (ale jest bonus 50% i to w sumie wystarcza). Oferta nie jest zła, ma wszystkie słabości oferty Play (pod względem jakości i roamingu krajowego), ale jest tania i dość unikalna. Podsumowując - nie ruszać starej oferty, bo będzie 80 tysięcy - 1 użyszkodnik :-).

Odpowiedz

27. ~max
-1

2014-09-10 19:51:29

200 min do wszystkich za 25 zl biorę !. bez internetu.

Odpowiedz

26. ~Spandex
2

2014-09-10 19:49:30

W Polsce nie ma tylu obywateli, co oni chcą mieć klientów. Wszyscy na saksach za granicą, nawet płemiełco się zdymisiował.

Odpowiedz