DAJ CYNK

Zmiany w ofercie Orange - oficjalnie

12.04.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11910

Ważne 7

9

Od dzisiaj wchodzą w życie zmiany w ofercie Orange. Tym samym potwierdziły się wszystkie nasze wcześniejsze informacje.



Od dzisiaj wchodzą w życie zmiany w ofercie Orange. Tym samym potwierdziły się wszystkie nasze wcześniejsze informacje.

Nowe Duety dla Planów Komórkowych

Rabat za łączenie usług w Orange dotyczy teraz wszystkich Planów Komórkowych, za wyjątkiem najtańszego w ofercie Planu Podstawowego (za 29,99 zł po rabatach). Posiadając jednocześnie pozostałe Plany Komórkowe - Standardowy (39,99 zł), Optymalny (49,99 zł), Wzbogacony (69,99 zł) i Premium (119,99 zł), wszystkie numery, poza najstarszym, otrzymają rabat w kwocie 20 zł. Abonamenty można ze sobą dowolnie łączyć.

Aby skorzystać z nowych warunków promocji należy, dla dowolnego numeru z konta, przedłużyć umowę, zmienić abonament na wyższy lub dokupić nowy numer.

Koniec Bezpiecznego Internetu

Klienci Orange, którzy dużo korzystali z Internetu często byli zaskoczeni dopłatą za automatyczne uruchomienie kolejnego pakietu Internetowego po wykorzystaniu podstawowego limitu Internetu. Teraz po wyczerpaniu limitu uruchomi się lejek - 16 kb/s dla Planu Komórkowego Podstawowego i Standardowego oraz 1 Mb/s dla Planu Optymalnego, Wzbogaconego lub Premium.

Nowe warunki obowiązują klientów, którzy podpiszą nową umowę, przedłużą istniejącą lub dokonają migracji abonamentu do wyższego planu.

HBO za darmo w Orange Love

Klienci oferty Orange Love 4U (telefon komórkowy, VOIP, internet przewodowy i telewizja) oraz Orange Love 4G z TV (telefon komórkowy, internet LTE i telewizja), którzy podpiszą nową umowę, przedłużą istniejącą lub dokonają migracji oferty, otrzymają darmowy pakiet HBO na okres 12 miesięcy. W skład pakietu wchodzą - HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD oraz HBO GO.

Po 12 miesiącach usługa zostanie automatycznie wyłączona. Na życzenie klienta będzie mogła zostać ponownie uruchomiona w wersji płatnej.

Tańsza Neostrada ADSL i VDSL

Klienci zawierający umowy dla najniższych prędkości Neostrady (oferty do 80 Mb/s) na okres 24 miesięcy będą mieli obniżoną opłatę aktywacyjną do 0 zł, a przy umowie na 12 miesięcy koszt aktywacji to 99 zł. Dodatkowo przy umowie na 24 miesiące abonament przez pierwszy rok wyniesie 39,99 zł, a przez drugi 69,99 zł. Cena abonamentu przy umowie na 12 miesięcy to 79,99 zł. W cenę abonamentu jest już wliczona opłata za utrzymanie łącza.

Dodatkowo klienci Neostrady do 10 Mb/s i do 20 Mb/s w dzierżawę otrzymają modem Livebox 2.0 w cenie 1 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: Orange; wł

Komentarze
Zaloguj się
53. ~Bari
0

2018-05-12 01:35:18

Zastanawiam się czemu Aero2 serwuje damrowy internet a inne sieci jakoś nie mogą... to powinno być powszechne.

Odpowiedz

52. ~bolo
0

2018-05-07 15:16:47

@51 co 30/30?

Odpowiedz

51. ~oli
0

2018-05-06 10:35:39

Kiedyś miałem u nich BDi czyli jedyny darmowy w Polsce, teraz też przerzuciłem się na 30/30 bo to jak za darmo.

Odpowiedz

50. ~deco
0

2018-05-05 17:59:55

Ja to przeniosłem się do Aero2 i po prostu płace 30 zł za 30 gb i jak wykorzystam to następne, jakos bardziej się opłaca przy moim korzystaniu.

Odpowiedz

49. paolo
0

2018-04-26 15:11:52

nigdy więcej orange z ich bandyckimi cenami, praktykami, olewaniem reklamacji sposobie ich rozpatrywania. banda złodziei i tyle! omijać ich szerokim łukiem! a ich pseudo-internet LTE działa 100x gorzej niż w play, a na światłowód można latami czekać bo w du*** mają podciągnięcie go do 10 piętrowego bloku w centrum miasta!

Odpowiedz

48. ~mariusz
0

2018-04-15 18:05:07

nic nie plecie i nie klamie.ja tez place 39,90 plus 9,90 za liveboxa.i te zbede za jakis rok musial placic 20zl wiecej.a zamiast oplaty lacza oplacam za 32 zl z pakietem minut tel.stacjonarny w netii.wszystko sie zgadza.

Odpowiedz

47. ~uzi
0

2018-04-15 17:06:56

@46 Coś czuję Ceris, że pleciesz głupoty - wytłumacz nam, jakim to sposobem teraz płacisz 39,90 (cena bez POTS lub utrzymania łącza) żeby później abo wzrosło Ci do 69,99 (cena z utrzymaniem łącza) Zestawiasz kwote bez UŁ z kwotą z UŁ ? ładnie to tak kłamać w internecie ?

Odpowiedz

46. ~Ceris
0

2018-04-14 18:14:56

Coś czuje tu skrupulatną podwyżkę - teraz za neostradę płacę cały czas 39,90, a w nowej ofercie po przedłużeniu od 13 miesiąca 69,99zł?

Odpowiedz

45. ~ckir
1

2018-04-13 14:19:12

Ja rezygnuje z Neostrady bo place za cały pakiet 89 zł a ledwo chodzi 10 Mb/s w t-mobile mam za 59 zł mam 60 Mb/s

Odpowiedz

44. ~Punk
0

2018-04-13 12:48:59

U mnie Orange jak położyło swój kabel w latach 70-tych tak do tej pory tego kabla nie wymienili i nic nie zmodernizowali.Za to lokalny ISP w tej chwili oferuje mi internet od 50 MB/s za 55 zł do 200 MB/s za 85 zł przy umowie na 24 miesiące.Orange nie myśli nic inwestować w infrastrukturę, tylko potem kupuje gotową siec poprzez przejęcie lokalnych ISP.

Odpowiedz

43. wlo
0

2018-04-13 08:22:17

Leszek1979 - czepasz się widzę... Mam aktywny numer. Potrzebuję stacjonarnego do odbierania ciągle - firma ;-) Płacę za całość 57,76 zł brutto, w tym 27,90 zł netto (34,32 zł za telefon z jakimś pakietem minut nawet). Cena za 10 Mbps jest noska... Nie o tym mówię tak naprawdę. Mówię o tym, ze jeśli już to wolę 10 Mbps, pewne, niż niepewną usługą od kablówki, mimo tego, że przeliczając na te 10 Mbps - tańszą.Po drugiej stronie ulicy - 100 m od mojego bloku- powstaje nowe osiedle... Mają od Orange 600 Mbps. I Vectra nawet nie myśli tam swojej sieci dostarczać ;-)

Odpowiedz

1

2018-04-13 00:33:21

@JackLondonMam okazję na własnym podwórku obserwować rozwój oferty światłowodowej. We wszystkich blokach w których Orange do tej pory zaoferowało światłowód jest już trzech innych usługodawców. A później Wojtek Jabczyński prezentując dane dwoi się i troi aby ukryć fakt, że na Orange Światłowód nie rzuciło się nawet 10% tych którzy mają taką możliwość.

Odpowiedz

0

2018-04-12 23:59:13

Dla mnie DSL to jak dawniej Dial-up (ci z roczników poniżej 75 będą wiedzieli o co chodzi). Q...wa ale jestem stary :) Jeszcze pamiętam jak Internetu i komórek nie było :)

Odpowiedz

0

2018-04-12 23:55:06

@34 toms to jest korpo. Mój brat akurat pracuje więc trochę tam się nasłuchałem. Każde łącze ma swoją opłacalność inwestycji. Więc tak jak wspomniałem. Moi teściowie mają DSL 13. I nie ma alternatywy. Więc nie będą tam szybko modernizować bo nie ma konkurencji. Simple. To jest moloch. Masz rację, że się da. Najlepiej jak jest np. nowa ulica. Wtedy na bank ciągną od razu światło. Albo jak jest blok. Jak jest stara ulica z domami to im się nie opłaca bo jeden budynek to potencjalnie jeden klient a nie jak w bloku kilkanaście/dziesiąt. Ja mam dosłownie 8 metrów dalej światło Orange. Jest on w bloku a jam mam po drugiej stronie dom. "Nie ma możliwości technicznych" albo 2000zł za metr światła. Całe szczęście, że mam lokalną kablówkę dla której nie było problemem (zwłaszcza, że mają już 10 lat temu wykopany kanał do mnie ze wspomnianego bloku). I tutaj następna dobra sprawa, że są właśnie takie małe, lokalne firmy. Można iść i dogadać co ci potrzeba. Ja np. potrzebowałęm stałe IP (x3) oraz duży upload. I nie było problemu. W molochach (Orange, Vectra itp.) jest cennik i tyle. Nie ma personalizacji zamówienia. A jeśli chodzi o cenę to sprawa dyskusyjna. Owszem to co proponujesz byłoby super ale nie słyszałem o takich rozwiązaniach. 70zł za Neo to nie są jakieś masakryczne pieniądze. Tak jak wspomniałem teściowie wzięli konwe za 90zł i jest Neo+komórka no limit+TV (podstawowy pakiet ale podobny kosztuje około 50zł w kablówkach/Nc/Polsat). Ja płacę za swoje prawie 400zł miesięcznie i też nie narzekam. Tylko ja używam tego do pracy i mam spersonalizowaną umowę 600/100 (z gwarancją przepustowości i latency)+5xIP+czas reakcji w razie awarii do 1h+ochrona łącza. Ale wracając do Orange to faktycznie jest mega durne, że DSL kosztuje tyle samo co światło. DSL to powinien być tak na prawdę dzisiaj za 20zł. W tej formie co jest sprzedawany.

Odpowiedz

1

2018-04-12 23:32:01

@wloZapomniałeś dodać ile płacisz za usługę telefoniczną i jaką masz z niej korzyść, bo z tego co pamiętam utrzymanie łącza w Geopromocji I to jakieś niecałe 30PLN :/.A na temat starych kabli to samo mogę powiedzieć o Orange które założyło mi mój były już telefon na przełomie lat 80. i 90.Swoją drogą czy to odosobniony przypadek że Orange pcha się ze swoimi światłowodami jako trzeci czy czwarty dostawca broadbandu ? Podkreślam że chodzi o broadband, czyli coś czego nie można zapewnić żadnym ADSLem, a VDSL spełnia warunki konieczne, ale nie zawsze wystarczające.

Odpowiedz