DAJ CYNK

Zmiany w ofercie Orange - oficjalnie

orson_dzi

Taryfy, promocje, usługi

Od dzisiaj wchodzą w życie zmiany w ofercie Orange. Tym samym potwierdziły się wszystkie nasze wcześniejsze informacje.Od dzisiaj wchodzą w życie zmiany w ofercie Orange. Tym samym potwierdziły się wszystkie nasze wcześniejsze informacje.

Nowe Duety dla Planów Komórkowych

Rabat za łączenie usług w Orange dotyczy teraz wszystkich Planów Komórkowych, za wyjątkiem najtańszego w ofercie Planu Podstawowego (za 29,99 zł po rabatach). Posiadając jednocześnie pozostałe Plany Komórkowe - Standardowy (39,99 zł), Optymalny (49,99 zł), Wzbogacony (69,99 zł) i Premium (119,99 zł), wszystkie numery, poza najstarszym, otrzymają rabat w kwocie 20 zł. Abonamenty można ze sobą dowolnie łączyć.

Aby skorzystać z nowych warunków promocji należy, dla dowolnego numeru z konta, przedłużyć umowę, zmienić abonament na wyższy lub dokupić nowy numer.

Koniec Bezpiecznego Internetu

Klienci Orange, którzy dużo korzystali z Internetu często byli zaskoczeni dopłatą za automatyczne uruchomienie kolejnego pakietu Internetowego po wykorzystaniu podstawowego limitu Internetu. Teraz po wyczerpaniu limitu uruchomi się lejek - 16 kb/s dla Planu Komórkowego Podstawowego i Standardowego oraz 1 Mb/s dla Planu Optymalnego, Wzbogaconego lub Premium.

Nowe warunki obowiązują klientów, którzy podpiszą nową umowę, przedłużą istniejącą lub dokonają migracji abonamentu do wyższego planu.

HBO za darmo w Orange Love

Klienci oferty Orange Love 4U (telefon komórkowy, VOIP, internet przewodowy i telewizja) oraz Orange Love 4G z TV (telefon komórkowy, internet LTE i telewizja), którzy podpiszą nową umowę, przedłużą istniejącą lub dokonają migracji oferty, otrzymają darmowy pakiet HBO na okres 12 miesięcy. W skład pakietu wchodzą - HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD oraz HBO GO.

Po 12 miesiącach usługa zostanie automatycznie wyłączona. Na życzenie klienta będzie mogła zostać ponownie uruchomiona w wersji płatnej.

Tańsza Neostrada ADSL i VDSL

Klienci zawierający umowy dla najniższych prędkości Neostrady (oferty do 80 Mb/s) na okres 24 miesięcy będą mieli obniżoną opłatę aktywacyjną do 0 zł, a przy umowie na 12 miesięcy koszt aktywacji to 99 zł. Dodatkowo przy umowie na 24 miesiące abonament przez pierwszy rok wyniesie 39,99 zł, a przez drugi 69,99 zł. Cena abonamentu przy umowie na 12 miesięcy to 79,99 zł. W cenę abonamentu jest już wliczona opłata za utrzymanie łącza.

Dodatkowo klienci Neostrady do 10 Mb/s i do 20 Mb/s w dzierżawę otrzymają modem Livebox 2.0 w cenie 1 zł miesięcznie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu