DAJ CYNK

T-Mobile podnosi cenę, ale jest też coś na pocieszenie

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile od dziś wprowadza zmiany w taryfie S. Od 1 lutego korzystający z niej klienci oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, otrzymają większą paczkę danych. Podniesie się też miesięczna opłata za tan plan.

T-Mobile ma cztery abonamentowe taryfy: SX, S, M i L. We wszystkich dostępna jest sieć 5G, ostatnia jest w pełni nielimitowana, a dziś operator ogłosił zmiany w taryfie S, która jest objęta limitem na pobieranie danych. Dotąd limit ten wynosił 20 GB, a miesięczna opłata – 50 zł. T-Mobile podniósł cenę do 55 zł, ale w zamian za to zwiększył paczkę do 30 GB. Automatycznie zwiększyła się też cena za drugi abonament w usłudze  „Korzyści dla domu” – do 35 zł (dotąd 30 zł).

Od dziś w skład taryfy S wchodzą więc nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz paczka 30 GB w sieci 5G bez limitu prędkości. Cena wynosi 55 zł, ale po uwzględnieniu rabatów na łączną sumę 10 zł – za zgody i terminowe płatności.

W ramach tej taryfy klienci otrzymują ponadto usługę „Rozrywka bez Ograniczeń” na 3 miesiące w prezencie. Pozwala ona na korzystanie z dowolnie wybranej platformy streamingowej z książkami, muzyką, filmami czy programami, np. HBO Max, Viaplay, Eleven Sports, Legimi, Tidal czy Da Vinci Kids oraz jej swobodną zmianę na inną nawet co miesiąc. 

Taryfy T-Mobile

Klientom, którym taki wariant nie wystarcza, operator proponuje taryfy M i L, dzięki którym użytkownik zyskuje nie tylko nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do sieci 5G w smartfonie. W wariancie M działa on z prędkością do 30 Mb/s, natomiast w wersji L – w maksymalnej dostępnej prędkości. Oba pakiety zapewniają również 6-miesięczny bezpłatny dostęp do „Rozrywki bez Ograniczeń”. 

W każdym z planów można też skorzystać z oferty „Korzyści dla domu” – dla posiadaczy abonamentu na usługi głosowe, kolejne usługi dla domu będą tańsze o 20 zł miesięcznie od ceny wyjściowej. Klienci mogą więc zdecydować się na kolejny abonament, internet światłowodowy bądź internet dla domu w niższej cenie.

Zobacz: T-Mobile zabierze klientom smartfony, ale to bardzo dobrze
Zobacz: T-Mobile: za darmo abonament i nielimitowany internet. Oto co trzeba zrobić

Zobacz: Samsung Galaxy S23, S23+ i S23 Ultra. Wszystko, co musisz wiedzieć

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu