DAJ CYNK

T-Mobile: nowa odsłona oferty z 5G. Cztery warianty dla każdego

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Logo T-Mobile

T-Mobile przygotował nową odsłonę oferty abonamentowej z 5G. Operator ma propozycje zarówno dla klientów potrzebujących internetu bez limitu, jak i dla osób bardziej oszczędnych. W sumie są to cztery odnowione taryfy z dostępem do sieci 5G. 

Internetu 5G bez ograniczeń

Dla osób, które potrzebują dużo internetu bez ograniczeń, T-Mobile przygotował dwie taryfy z nielimitowanym dostępem do internetu 5G w smartfonie – M za 65 zł oraz L za 85 zł. 

W obu przypadkach użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz nieograniczony limitem GB dostęp do sieci 5G w smartfonie. W wariancie M działa on z prędkością do 30 Mb/s, natomiast w wersji L – w maksymalnej dostępnej prędkości. 

Oba pakiety zapewniają dodatkowo 6-miesięczny bezpłatny dostęp do „Rozrywki bez Ograniczeń” – usługi umożliwiającej korzystanie z platform streamingowych z książkami, muzyką, filmami czy programami, która pozwala na wybór tej samej lub innej platformy co miesiąc. 

Taryfy „M” i „L” to także 20-złotowe zniżki na kolejny abonament w programie „Korzyści dla Domu”. Oznacza to, że za kolejną kartę SIM w „M Nielimitowana” klient zapłaci 45 zł miesięcznie, z kolei w „L Nielimitowana” – 65 zł miesięcznie

Oferty obejmują również rabaty na urządzenia w przypadku rat 0% na 24 miesiące. Wynoszą one kolejno 150 i 300 zł. Co więcej, przy wyborze dwóch ofert nielimitowanych tego samego dnia klient otrzymuje dodatkowe 100 zł rabatu na urządzenie.

Coś dla bardziej oszczędnych 

Dla tych, którzy nie potrzebują dużego zapasu internetu, a zależy im na niższych kosztach usługi, T-Mobile stworzył nowy wariant oferty XS. W cenie 40 zł klienci znajdą rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, dodatkowo zaś pakiet 5 GB internetu. 

Osoby, które poszukują większego pakietu, mogą z kolei skorzystać z oferty S, której cena wynosi 50 zł. W tym wypadku otrzymają nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y, jak również paczkę wielkości 20 GB. A jeśli zdecydują się na kolejny numer w ofercie S, zapłacą za niego jedynie 30 zł. Oba warianty gwarantują dostęp do 5G.

Do każdej oferty można dobrać dowolne urządzenie na raty 0% na 24 lub 36 miesięcy. A dodatkowo, wybierając taryfy nielimitowane, klienci otrzymują rabat na pierwszą wpłatę (w opcji na 24 miesiące).

Cennik T-Mobile z 5G

Drugi abonament za 0 zł na rok

Dodatkowo do końca czerwca klienci, którzy zdecydują się na wariant M lub L, mogą otrzymać drugą taką samą ofertę za 0 zł nawet przez 12 miesięcy. Do wyboru mają także bezpłatny roczny dostęp do usługi internetu światłowodowego – po tym czasie w obu wariantach mogą liczyć zaś na atrakcyjne zniżki. 

Zobacz: T-Mobile. Sprawdź za darmo Internet domowy bez limitu
Zobacz: 1200 GB za darmo przez rok – T-Mobile przypomina o ofercie

Ankieta
13%
13%
14%
16%
33%
10%

Wszystkich głosujących: 723

Źródło ankiety: T-Mobile: nowa odsłona oferty z 5G. Cztery warianty dla każdego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu