DAJ CYNK

W T-Mobile na kartę też skorzystasz z 5G

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile na kartę 5G

Od 22 marca 2021 roku z magentowego 5G mogą korzystać także użytkownicy T-Mobile na kartę. W nowym pakiecie Bez limitu XL po doładowaniu można mieć nawet 40 GB Internetu miesięcznie.

Najnowsza propozycja T-Mobile Polska skierowana jest do użytkowników oferty na kartę i stanowi uzupełnienie portfolio usług 5G. Już w 2020 roku infrastruktura magentowego operatora oferowała zasięg sieci piątej generacji ponad 6,3 milionom osób na terenie całego kraju, w tym między innymi w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Chorzowie, Poznaniu, Kielcach czy Opolu. Wtedy mogli z tego skorzystać tylko klienci abonamentowi, a od teraz do tego grona dołączają użytkownicy T-Mobile na kartę. Będą oni mogli również wybierać spośród 31 urządzeń 5G, które obecnie stanowią aż 25% wszystkich sprzedawanych modeli w sieci T-Mobile

Zobacz: T-Mobile wprowadza VoLTE i VoWiFi w prawie wszystkich ofertach, ale nie w Heyah 01
Zobacz: T-Mobile: usługa Cloud Security teraz chroni także pocztę firmową

Bez limitów w rozmiarze XL

Nowa oferta dla użytkowników T‑Mobile na kartę rozszerzy dotychczasową taryfę GO!. Do pakietów Bez limitu S, Bez limitu M i Bez limitu L dołączył nowy, Bez limitu XL, umożliwiający korzystanie z sieci 5G. Jest to propozycja rozliczana analogicznie do pozostałych pakietów, czyli w 30-dniowym cyklu. Użytkownik, który ją wybierze, otrzyma nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej, a także 20 GB Internetu.

T-Mobile na kartę Bez limitu XL

Pakiet Bez limitu XL obejmuje także bezpłatny dostęp do usługi Supernet Video HD, umożliwiającej korzystanie z aplikacji i platform streamingowych, takich jak Netflix, YouTube, TikTok, Prime Video, Ipla czy Player, bez utraty gigabajtów. Za całość użytkownicy zapłacą 39 zł miesięcznie. Dodatkowo w taryfie GO! użytkownik zyskuje bonusowe gigabajty po doładowaniu konta – po zasileniu go kwotą 40 zł, klient otrzyma dodatkowe 20 GB i będzie mógł wówczas cieszyć się pakietem 40 GB.

Z oferty mogą skorzystać również osoby, które do tej pory były posiadaczami innego planu taryfowego – Frii, Nowy Tak Tak, Hot, Happy lub Internetu na kartę Blueconnect. Aktywacja oferty spowoduje zmianę taryfy na GO! i wyłączenie poprzednich usług.

Jak aktywować pakiet Bez limitu XL?

Ofertę Bez limitu XL można łatwo włączyć, korzystając z jednego z trzech sposobów:

  • uruchomienie pakietu w aplikacji Mój T‑Mobile, w zakładce Usługi dodatkowe,
  • użycie kodu ekspresowego *500*1*0#,
  • wysłanie SMS-a o treści AKTXL na numer 8080.

Oferta zostanie aktywowana w ciągu 24 godzin, a klient otrzyma powiadomienie SMS o uruchomieniu usługi. Więcej informacji na temat nowej oferty można znaleźć na stronie www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl.

Zobacz: Play na kartę i wielka loteria z pulą nagród o wartości miliona złotych
Zobacz: PlayStation Plus na rok taniej o 25%

Ankieta
18%
19%
14%
11%
24%
13%

Wszystkich głosujących: 536

Źródło ankiety: W T-Mobile na kartę też skorzystasz z 5G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile