DAJ CYNK

Happy Fridays w T-Mobile: 100 zł na smartfony i abonament

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6614

T-Mobile Happy Fridays kupon 100 zł

Od 5 czerwca na klientów sieci T-Mobile czeka nowa promocja z cyklu Happy Fridays. Tym razem w aplikacji Mój T-Mobile, a także za pomocą wiadomości SMS, można zdobyć kupon o wartości 100 zł, zmniejszający opłatę za telefony i wybrany plan taryfowy.

Z okazji kolejnego piątku, T-Mobile przygotował nową promocję z cyklu Happy Fridays. Tym razem do uzyskania jest 100-złotowa zniżka na urządzenia i ofertę abonamentową ze smartfonem. Będzie można ją zrealizować w dowolnym kanale sprzedaży: w sklepie internetowym na stronie t-mobile.pl, w punktach stacjonarnych T-Mobile oraz przez infolinię.

Zobacz: T-Mobile wprowadza nowe abonamenty z większymi paczkami Internetu
Zobacz: Majowe wyniki speedtestu: T-Mobile oraz Inea nie dają szans konkurencji

Jak odebrać voucher?

Osoby zainteresowane dokonaniem zakupu ze zniżką mogą odebrać rabat w aplikacji „Mój T Mobile” lub wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80405. Opcja ta będzie dostępna od piątku 5 czerwca do niedzieli 7 czerwca 2020 roku do końca dnia. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wejść na stronę t-mobile.pl, wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt, plan taryfowy, a następnie wpisać kod rabatowy. W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł. Rabat należy wykorzystać do 10 czerwca tego roku do końca dnia.

Zobacz: Play rozbudowuje sieć 5G, jej zasięg obejmie ponad 50 miast
Zobacz: Orange bierze raty na siebie: 3 miesiące za 0 zł na wszystkie smartfony

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu