DAJ CYNK

T-Mobile wprowadza nowe abonamenty z większymi paczkami Internetu

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile nowe taryfy abonamentowe więcej GB

T-Mobile przygotował nową ofertę dla klientów abonamentowych, aby w ten sposób jeszcze lepiej odpowiedzieć na ich potrzeby w aktualnej sytuacji w Polsce i na świecie. Znajdziemy w nich nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także duże paczki danych i atrakcyjne rabaty dla rodzin i duetów.

Większe paczki Internetu

T-Mobile wprowadza nowe opcje abonamentowe, które umożliwią klientom jeszcze wygodniejsze funkcjonowanie w cyfrowym świecie. Użytkownicy mogą wybierać spośród czterech wariantów, z których wszystkie zapewniają nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi i komórkowymi, a także darmowe SMS-y i MMS-y, jak również jeszcze większe paczki Internetu. Nowością w ofercie operatora jest najmniejszy abonament – XS – stworzony z myślą o osobach, które chcą mieć zapewniony wygodny dostęp do Internetu w niskiej cenie. W tym wariancie do dyspozycji klientów są 3 GB danych w cenie 35 zł miesięcznie (bez telefonu) lub 55-85 zł miesięcznie (ze smartfonem).

Zobacz: T-Mobile wydaje nową wersję aplikacji Moja Heyah. W prezencie można dostać 10 GB Internetu
Zobacz: T-Mobile: zmiany w obciążeniu sieci

Przygotowano również opcje abonamentowe dla osób, które intensywniej korzystają z sieci. W wariancie M na klientów czeka 15 GB Internetu (w cenie 55 zł miesięcznie bez telefonu lub 75-145 zł miesięcznie w przypadku wybrania opcji ze smartfonem), z kolei pakiet L zapewnia aż 70 GB danych i dostępny jest już od 75 zł miesięcznie (lub 165-185 zł miesięcznie przy wybraniu opcji z telefonem). Użytkownicy, którzy zdecydują się na dwa najwyższe pakiety, będą mogli po wykorzystaniu pakietu korzystać z sieci bez limitu danych korzystając z usług z prędkości obniżoną do 1 Mb/s.

Rabaty dla duetów i rodzin

W przypadku abonamentów XS i S dla w opcji dla duetu przyznawany jest upust w wysokości 5 zł miesięcznie dla obu numerów. Oznacza to, że miesięczna faktura będzie łącznie o 10 zł niższa. Z kolei wybranie opcji dla rodziny pozwala uzyskać rabat w wysokości 10 zł miesięcznie na każdy z trzech numerów, a więc możemy zaoszczędzić nawet 30 zł. Dla taryf M i L obniżka w opcji dla duetu wynosi łącznie 20 zł miesięcznie (10 zł za numer), a w opcji dla rodziny – 15 zł, zapewniając łącznie 45 zł oszczędności co miesiąc. Klienci mają pełną swobodę w zakresie wyboru terminu kiedy podpiszą umowy na drugą lub kolejne karty SIM i zawsze będą mogli skorzystać ze zniżek dla duetów i rodzin.

Szczegóły nowej oferty T-Mobile zawiera poniższa tabela:

Taryfa XS
35 zł/mies.
S
45 zł/mies.
M
55 zł/mies.
L
75 zł/mies.
Internet z maksymalną prędkością w kraju 3 GB 8 GB 15 GB
(potem 1 Mb/s)
70 GB
(potem 1 Mb/s)
Rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz w roamingu w UE bez limitu
Abonament Dla Duetu 30 zł/mies.
za osobę
40 zł/mies.
za osobę
45 zł/mies.
za osobę
65 zł/mies.
za osobę
Abonament Dla Rodziny 25 zł/mies.
za osobę
35 zł/mies.
​​​​​​​za osobę
40 zł/mies.
​​​​​​​za osobę
60 zł/mies.
​​​​​​​za osobę
Oferta ze smartfonem od 55 zł/mies. od 65 zł/mies. od 75 zł/mies. od 165 zł/mies.
 

Dodatkowo można aktywować pakiet 5 GB Internetu za 15 zł w aplikacji Mój T-Mobile, wysyłając SMS o treści TAK pod numer 8026 lub u konsultanta T-Mobile. pod numerem 602 900 000 (z telefonów komórkowych) lub 22 413 69 96 (z telefonów stacjonarnych).

Więcej informacji można znaleźć w nowych regulaminach:

lub pod tym adresem.

Zobacz: Orange uruchomi 5G już 1 lipca. Nowa usługa to #hello5G
Zobacz: Karuzela promocji w UPC Polska​​​​​​​

Ankieta
5%
5%
13%
20%
51%
5%

Wszystkich głosujących: 952

Źródło ankiety: T-Mobile wprowadza nowe abonamenty z większymi paczkami Internetu

​​​​​​​

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile