DAJ CYNK

T-Mobile: 1000 darmowych minut na Dzień Babci i Dziadka

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4712

T-Mobile: 1000 darmowych minut na Dzień Babci i Dziadka

Sieć T-Mobile nie zwalnia tempa i także i w nowym roku szuka okazji, by dać prezent swoim klientom. Tym razem jest to bonus z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, które obchodzone są 21 i 22 stycznia, czyli w najbliższy czwartek i piątek. Co tym razem przygotował operator?

Żaden materialny, nawet najpiękniejszy prezent nie zastąpi szczerej i miłej rozmowy z ukochaną babcią i dziadkiem, a rok 2020 pokazał wszystkim, że nie ma nic cenniejszego niż bezpośredni kontakt z najbliższymi – tak T-Mobile zachęca, by skorzystać z jego nowego prezentu. 

Zobacz: T-Mobile wkracza z 5G do Trójmiasta

A jest nim pakiet 1000 darmowych minut, które można wykorzystać na długie pogawędki z osobami bliskimi. Oferta przygotowana została dla klientów usług MIX i na kartę.

Zobacz: lajt mobile: promocja dla seniorów z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Jak aktywować 1000 minut na Dzień Babci i Dziadka?

Aby uruchomić bonus, wystarczy wysłać SMS o treści: „MINUTY” na numer:

  • 80401 – w przypadku klientów na kartę,
  • 80404 – dla użytkowników oferty MIX.

Bonus 1000 minut może być wykorzystany w ciągu 7 kolejnych dni, licząc od dnia jego udostępnienia. Po tym terminie niewykorzystane jednostki z Bonusu 1000 minut przepadają. Promocja obowiązuje już teraz, ale żeby z niej skorzystać, pozostaje niewiele czasu – do piątku o północy (22 stycznia 2021, godz. 23:59). Można aktywować tylko jeden bonus 1000 minut w czasie trwania akcji. Warunkiem skorzystania z bonusu jest posiadanie konta aktywnego na połączenia wychodzące.

Więcej informacji o specjalnych promocjach dla klientów na kartę i MIX można przeczytać na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzien oraz w regulaminie poniżej.    

Zobacz: T-Mobile: seria Samsung Galaxy S21 w przedsprzedaży. Jakie ceny w abonamentach?
Zobacz: T-Mobile: MultiSIM za 9 zł, najpierw w zegarkach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu