DAJ CYNK

T-Mobile: seria Samsung Galaxy S21 w przedsprzedaży. Jakie ceny w abonamentach?

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6112

T-Mobile: seria Samsung Galaxy S21 w przedsprzedaży. Jakie ceny w abonamentach?

Po premierze nowych smartfonów Samsunga z serii Galaxy S21 urządzenia te wchodzą od razu do ofert operatorów. T-Mobile podał szczegółowe cenniki dostępności telefonów w ofertach indywidualnych i biznesowych. 

Zobacz: Plus: Galaxy S21 z dostępem do 5G w promocyjnej przedsprzedaży

Klienci indywidualni i biznesowi T-Mobile mogą już skorzystać z przedsprzedaży smartfonów firmy Samsung z serii Galaxy – S21 5G, S21+ 5G oraz S21 Ultra 5G. Podobnie jak w innych kanałach dystrybucji, osoby, które zdecydują się na zakup smartfonów w T-Mobile do 28 stycznia włącznie, będą mogły odebrać w prezencie lokalizator Galaxy SmartTag oraz – w zależności od wybranego modelu – słuchawki Galaxy Buds Pro lub Galaxy Buds Live.

Jak podkreśla operator, wszystkie modele z serii Galaxy S21 5G obsługują sieć 5G w T-Mobile, która obejmuje obecnie ponad 50 miast, w tym m.in. Warszawę i okolice, Trójmiasto, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Płock, Opole czy Górnośląski Okręg Przemysłowy. Dzięki blisko 1650 stacjom bazowym zlokalizowanym w całej Polsce 5G w T-Mobile dociera do 6,3 milionów osób.

Zobacz: Jak szybkie jest 5G w T-Mobile? Sprawdziliśmy to w Warszawie

Seria Galaxy S21 w abonamentach i na raty

W ofercie dla klientów indywidualnych premierowe smartfony będą dostępne z pamięcią 128 GB, natomiast klienci biznesowi będą mogli skorzystać z dwóch wariantów: 128 lub 256 GB. 

Zobacz: Happy Fridays w T-Mobile: 60 minut lub SMS-ów do UE gratis

Samsunga Galaxy S21 Ultra 5G w T-Mobile będzie można nabyć w kolorze czarnym, Galaxy S21+ 5G w wersji czarnej i srebrnej, zaś Galaxy S21 5G w kolorach szarym, białym i różowym. Zamówione w przedsprzedaży urządzenia będzie można odebrać już 28 stycznia, a regularna sprzedaż rozpocznie się 29 stycznia.

Użytkownicy indywidualni – zarówno nowi, jak i obecni klienci T‑Mobile – mogą nabyć najnowsze smartfony firmy Samsung w następujących cenach:

Natomiast ceny nowych modeli w ofertach biznesowych prezentują się następująco:

T-Mobile: seria Samsung Galaxy S21 w przedsprzedaży. Jakie ceny w abonamentach?

Zobacz: Samsung Galaxy S21 - polska cena, specyfikacja i wszystko, co musisz wiedzieć
Zobacz: T-Mobile wchodzi w e-rolnictwo ze swoją siecią internetu rzeczy NB-IoT

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu