DAJ CYNK

Happy Fridays w T-Mobile: 60 minut lub SMS-ów do UE gratis

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9031

T-Mobile Happy Fridays 60 minut/SMS-ów do UE gratis

Jutro piątek, więc T-Mobile przygotował kolejną promocję z cyklu Happy Fridays. Tym razem za darmo można zdobyć pakiet 60 minut lub SMS-ów do Unii Europejskiej. Skorzystać z tego mogą klienci indywidualni magentowego operatora.

Kiedy nowy rok jest wciąż na starcie, każdą godzinę chcemy wykorzystać jak najlepiej. Prezent w postaci 60 bezpłatnych minut lub SMS-ów do Unii Europejskiej powinien to ułatwić użytkownikom magentowych usług. Z tego względu, upominek w ramach cotygodniowej akcji „Happy Fridays” jest dostępny zarówno dla abonentów, jak i użytkowników ofert T‑Mobile na kartę oraz MIX. W każdym z przypadków na wykorzystanie pakietu jego posiadacz otrzyma 30 dni.

Zobacz: T-Mobile włączy VoLTE i WiFi Calling użytkownikom magentowych ofert na kartę
Zobacz: Heyah 01: miesiąc płacisz, miesiąc nie płacisz? Regulamin mówi co innego [Aktualizacja]

Jak aktywować pakiet?

Bonus można otrzymać przez cały zbliżający się weekend, od 15 do 17 stycznia 2021 roku. Użytkownicy mogą go łatwo aktywować, korzystając z któregoś z dwóch sposobów: w aplikacji „Mój T Mobile” lub poprzez wysłanie SMS-a o treści HF na bezpłatny numer 80800. Pakiet powinien zostać włączony w ciągu 72 godzin od momentu dokonania aktywacji. Z promocji każdy klient może skorzystać jeden raz.

Zobacz: Fakt Mobile wprowadza nowe, tańsze pakiety i rozmowy bez limitu po wydaniu 15 zł
Zobacz: Plus wprowadza nowe plany taryfowe z dostępem do 5G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu