DAJ CYNK

Plus wprowadza nowe plany taryfowe z dostępem do 5G

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10875

Plus 5G nowe plany taryfowe

Plus wprowadza nowe plany taryfowe w ofercie internetowo-głosowej i czysto internetowej, dla klientów indywidualnych i biznesowych. Duże pakiety danych mają pozwolić na swobodne korzystanie z Internetu w technologii 5G.

2021 rok przyniesie kolejne zwiększenie zasięgu sieci 5G Plusa. Jak podaje operator, obecnie Plus oferuje największy zasięg Internetu 5G, z którego może korzystać ponad 7 milionów Polaków we wszystkich 16 województwach. Plany na najbliższe miesiące to zwiększenie zasięgu tak, by objął 11 milionów mieszkańców naszego kraju. Dla przypomnienia - Plus oferuje usługi 5G z wykorzystaniem pasma 2600 MHz TDD o teoretycznej maksymalnej szybkości pobierania danych na poziomie 600 Mb/s.

Zobacz: 5G Plusa w Szczecinie: sprawdziliśmy szybkość przy użyciu Realme 7 5G
Zobacz: Plus rozbudowuje 5G. W zasięgu ponad 7 mln mieszkańców Polski, 1000 stacji bazowych

Komfortowe korzystanie z 5G przez cały okres trwania umowy z maksymalną szybkością technologiczną mają zapewnić nowe taryfy dedykowane sieci piątej generacji. Z nowych taryf można również korzystać, będąc w zasięgu starszych technologii Internetu mobilnego.

KLIENCI INDYWIDUALNI

5G w smartfonie w taryfach z usługami głosowymi i internetowymi

Dla tych, którzy dostęp do 5G chcą mieć na wyciągnięcie ręki, operator sieci Plus przygotował nowe propozycje abonamentów internetowo-głosowych. Trzy nowe warianty abonamentu zapewnią dostęp do sieci 5G oraz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów wraz z dużymi pakietami danych:

  • 25 GB za 60 zł miesięcznie – dla osób, którym zależy na szybkim i swobodnym surfowaniu w Internecie,
  • 100 GB za 90 zł miesięcznie – dla tych, którzy intensywnie korzystają z Internetu w smartfonie oraz często korzystają z niego jako routera,
  • 150 GB za 120 zł miesięcznie – dla osób, które potrzebują jak największej ilości danych.

Plus nowe taryfy 5g tabela1

Po wykorzystaniu pakietu danych będzie można nadal korzystać z Internetu z szybkością obniżoną do 1 Mb/s. Osoby, które zdecydują się przenieść numer z innej sieci, nie będą płacić za abonament nawet przez 4 miesiące.

Plus nowe taryfy 5G baner

5G w taryfach internetowych

Plus przygotował także nowe, większe paczki gigabajtów w taryfach Internetu mobilnego:

  • 500 GB 5G za 100 zł miesięcznie,
  • 1000 GB 5G za 200 zł miesięcznie.

Po wykorzystaniu pakietów szybkość Internetu zostanie obniżona do 1 Mb/s. Dla klientów, którzy zmienią dostawcę Internetu na Plusa, abonament jest darmowy przez 3 miesiące. Ofertę można przetestować przez 15 dni, w przypadku zwrotu należy tylko zapłacić opłatę aktywacyjną 9 zł.

KLIENCI BIZNESOWI

5G w taryfach internetowo-głosowych

Wraz z planami poszerzania zasięgu sieci 5G Plusa rośnie jej dostępność dla biznesu. Z myślą o nich operator wprowadza 3 nowe warianty abonamentu głosowego z dostępem do sieci 5G i nowymi pakietami danych oraz standardowo z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami. Ich ceny są następujące:

  • 60 zł netto miesięcznie z pakietem internetowym 35 GB,
  • 90 zł netto miesięcznie z pakietem internetowym 120 GB,
  • 120 zł netto miesięcznie z pakietem internetowym 180 GB.

Po wykorzystaniu pakietu danych szybkość Internetu spadnie do 1 Mb/s.

5G w taryfach internetowych

Osoby prowadzące firmę, dla których nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu jest stała obecność w sieci wiedzą, jak ważną rolę odgrywa stabilne i szybkie łącze internetowe.
Plus wychodzi do nich z propozycją nowych ofert mobilnego Internetu dedykowanych dla 5G:

  • 600 GB za 100 zł + VAT miesięcznie,
  • 1200 GB za 200 zł + VAT miesięcznie.

Po wykorzystaniu pakietu można nadal korzystać z Internetu z szybkością obniżoną do 1 Mb/s. Mechanizm promocji z darmowym abonamentem przez pierwsze miesiące jest taki sam, jak dla klientów indywidualnych: do 3 miesięcy za darmo przy zmianie dostawcy Internetu. Ofertę można przetestować przez 15 dni, a w przypadku zwrotu należy tylko zapłacić opłatę aktywacyjną 9 zł netto.

Plus 5G

Sprzęt 5G w Plusie

Plus jednocześnie przypomina, ze w ofercie tej sieci znajduje się prawie 20 smartfonów i routerów 5G, w tym najtańszy na naszym rynku smartfon 5G, Realme 7 5G, kosztujący mniej niż 1000 zł. Urządzenie to pomyślnie przeszło przez nasze testy.

Zobacz: Realme 7 5G - tani telefon, a ma 5G i wiele innych zalet
Zobacz: Realme UI 2.0 - dostępna beta dla realme 7 oraz realme X2 Pro

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu