DAJ CYNK

Fakt Mobile wprowadza nowe, tańsze pakiety i rozmowy bez limitu po wydaniu 15 zł

Mieszko

Taryfy, promocje, usługi

Fakt Mobile wprowadza nowe pakiety i rozmowy bez limitu po wydaniu 15 zł

Fakt Mobile nie jest może zbyt popularną marką usług telefonii komórkowej, ale niewykluczone, że wraz z nową ofertą zainteresowanie tym pre-paidem wzrośnie. Pojawiły się nowe pakiety na internet, jednorazowe i cykliczne, a także oferta bez limitu po wykorzystaniu pakietu 15 zł.

Fakt Mobile to usługa dla czytelników gazety Fakt, świadczona przez operatora P4 Play.  Szczególną cechą tej oferty są 31-dniowe pakiety w różnych wariantach, które można aktywować stosownie do potrzeb użytkowników.

Zobacz: nju mobile: darmowe 10 GB dla wszystkich klientów

Wczoraj, 11 stycznia 2021 r., w Fakt Mobile pojawiło się kilka interesujących nowości. Przede wszystkim są to pakiety internetu w wersji jednorazowej i cyklicznej: 

  • 1 GB za 3 zł, 
  • 2 GB za 5 zł, 
  • 4 GB za 8 zł,
  • 10 GB za 15 zł. 

Wszystkie pakiety aktywowane są na 31 dni jednorazowo lub rozliczane co miesiąc cyklicznie. Więcej szczegółów w regulaminie.

Doszły też inne nowe pakiety i usługi:

  • Pakiet 50 min, 50 SMS-ów do wszystkich sieci i 250 MB internetu za 3 zł na 31 dni (regulamin)
  • Pakiet 300 min, 300 SMS-ów do wszystkich sieci i 300 MB internetu za 9 zł na 31 dni (regulamin)
  • Wydawaj do 15 zł miesięcznie na rozmowy i SMS-y – dzięki tej ofercie w każdym miesiącu kalendarzowym użytkownik ma możliwość bezpłatnego wykonywania połączeń głosowych do innych sieci komórkowych lub stacjonarnych oraz połączeń głosowych w roamingu w Strefie Euro, a także wysyłania SMS-ów. Usługa jest aktywowana po wykorzystaniu swojego Pakietu Złotówek 15 zł – ale wyłącznie na połączenia głosowe i SMS-y. Wykorzystanie Pakietu Złotówek na inne usługi niż połączenia głosowe i SMS-y nie jest brane pod uwagę przy aktywacji tej usługi. (regulamin)
  • Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci oraz 10 GB – w tej ofercie użytkownik może aktywować pakiet nielimitowanych rozmów nawiązywanych do wszystkich krajowych sieci komórkowych i na numery stacjonarne, a także SMS-ów, MMS-ów do wszystkich sieci oraz 10 GB internetu. Opłata za ten pakiet wynosi 25 zł miesięcznie. (regulamin)
  • Pakiet Internet Świat – przyznawany jest pakiet danych do wykorzystania na transmisję danych w roamingu w wybranych krajach oraz w zasięgu sieci telekomunikacyjnych wybranych operatorów.  Co ważne, są to kraje spoza Unii Europejskiej lub w ogóle spoza kontynentu, takie jak na przykład Białoruś, Chiny, Egipt, Rosja czy Stany Zjednoczone. W ofercie znalazł się pakiet Internet Świat 1 GB za 100 zł lub Internet Świat 300 MB za 50 zł – każdy na 14 dni. (regulamin)

Więcej szczegółów w załączonych powyżej regulaminach.

Porozmawiaj o Fakt Mobile na Forum Telepolis.pl

Zobacz: Fakt Mobile nie przerywa dystrybucji kodów na darmowe usługi. Przerwa spowodowana świętami
Zobacz: Taniej na Ukrainę w sieci Fakt Mobile

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Fakt Mobile, Forum Telepolis.pl

Przewiń w dół do następnego wpisu