DAJ CYNK

nju mobile: darmowe 10 GB dla wszystkich klientów

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 34400

nju mobile: darmowe 10 GB dla wszystkich klientów

Wczoraj Orange ogłosił, że daje wszystkim swoim klientom darmowy pakiet 10 GB. Promocja nie dotyczyła jednak oferty nju mobile, ale operator obiecał, że wkrótce coś zaoferuje również i tu. Tak się też stało – w nju można dostać darmowe 10 giga.

Nju daje w prezencie pakiet 10 GB do wykorzystania jeszcze w ferie lub na późniejszy czas. Promocja skierowana jest do wszystkich klientów oferty nju na abonament oraz nju na kartę. Otrzymane GB można wykorzystać przez 30 dni od momentu ich włączenia. 

Aby otrzymać pakiet, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PAKIET10GB pod numer 80955. Aktywacja paczki nastąpi w ciągu 24 godzin od przyjęcia zlecenia włączenia i zostanie potwierdzona SMS-em.

Promocja ważna jest do 31 stycznia 2021 r. Darmowy pakiet można wykorzystać na terenie Polski. Abonent może skorzystać z promocji jeden raz dla każdego numeru nju, ale klienci, którzy kupią ofertę „w parze”, będą mogli włączyć bonus na każdym numerze i otrzymają 2x 10 GB

Zobacz: T-Mobile włączy VoLTE i WiFi Calling użytkownikom magentowych ofert na kartę

Pakiet wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed pakietami Internetu dostępnymi w ofercie, z której korzysta abonent oraz przed środkami aktywowanymi na podstawie innych promocji. Bezpłatna paczka sumuje się z gigabajtami z promocji:

  • kup nju i odbierz 50 GB w nju na abonament,
  • 10 GB na start w ofercie na kartę.

Informacje o promocji znajdują się na stronie https://www.njumobile.pl/oferta/10gb-w-prezencie oraz w regulaminie poniżej:

Dla przypomnienia – wczoraj Orange przygotował darmowy pakiet 10 GB, hity kinowe w Środy z Orange na VOD za złotówkę oraz 44 filmy familijne w niższych cenach. Oferta skierowana została do wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych Orange, klientów korzystający z ofert na kartę oraz Orange Flex.

Zobacz: Orange daje na ferie 10 GB internetu, filmy za złotówkę i zaprasza na warsztaty
Zobacz: Raport przenośności numerów w 4Q2020: Orange przegonił Plusa, a Play znowu na końcu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange/ nju mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu