DAJ CYNK

Fakt Mobile nie przerywa dystrybucji kodów na darmowe usługi. Przerwa spowodowana świętami

Uapsiabiduba

Taryfy, promocje, usługi

Czytelnicy Telepolis.pl korzystający z usług operatora Fakt Mobile zgłosili na forum brak zwyczajowego kodu promocyjnego na darmowe usługi, który zazwyczaj dołączany jest do gazety codziennej Fakt. Sprawę postanowiliśmy wyjaśnić u samego źródła.

Otrzymaliśmy odpowiedź na zapytanie o promocję Fakt Mobile od samego operatora. Śpieszy on z wyjaśnieniem, że dystrybucja kodów na darmowe usługi w gazecie codziennej Fakt będzie kontynuowana.

Jedynym powodem zaistniałej w ostatni poniedziałek przerwy wydaje się okres świąteczny. Jak czytamy w oświadczeniu przesłanym do redakcji przez biuro prasowe Fakt Mobile: 

Nie przerywamy promocji związanej z dystrybucją kodów na darmowe usługi które są publikowane w gazecie codziennej Fakt. Rzeczywiście kod na darmowe SMS nie pojawił się w ostatni poniedziałek - ze względu na fakt iż był to dzień świąteczny. W kolejnych dniach tj: 25.04 kod na darmowe 10 min pojawił się tak, jak zawsze. Środki zgromadzone w ramach darmowych kodów SMS można przedłużyć każdym innym pakietem zawierającym jakąś paczkę SMS, także klienci mają możliwość ich przedłużenia.

Zobacz: Taniej na Ukrainę w sieci Fakt Mobile

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Fakt Mobile

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu