DAJ CYNK

lajt mobile: promocja dla seniorów z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3770

lajt mobile: promocja z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Jutro, 15 stycznia, startuje kampania lajt mobile z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka dla osób w wieku 60+. Co dla seniorów przygotował operator?

Zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka i z tej okazji sieć komórkowa lajt mobile przygotowała specjalną ofertę dla seniorów

W dniach od 15 do 24 stycznia 2021 r. obowiązuje promocja na opłatę aktywacyjną za 1 zł we wszystkich ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych, czyli w planach „Komórka bez limitu”, „Gigabajty na lajcie” i „lajtDUET”. 

Zobacz: Nowe pakiety na internet w lajt mobile. W abonamencie i na kartę

Z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby powyżej 60 roku życia, które w czasie obowiązywania promocji złożą zamówienie przez stronę internetową sieci lub telefonicznie. Rabat zostanie przyznany na opłatę aktywacyjną dla każdej karty SIM, otrzymanej w tej promocji.  Potwierdzenie wieku abonenta zostanie zweryfikowane na podstawie jego numeru PESEL

Zobacz: Fakt Mobile wprowadza nowe, tańsze pakiety i rozmowy bez limitu po wydaniu 15 zł

Opłata aktywacyjna przed promocją wynosi 29,00 zł, a w promocji wyniesie tylko 1,00 zł. Warunkiem przyznania rabatu na opłatę aktywacyjną jest pozytywna weryfikacja numeru PESEL, a także wyrażenie zgody na weryfikację wiarygodności płatniczej klienta, na podstawie której operator może odmówić zawarcia umowy.

Jak podkreśla sieć, w lajt mobile umowę można zawrzeć w bezpiecznym trybie online – bez konieczności kontaktu z kurierem i okazywania jakichkolwiek dokumentów.  Z tej oferty można jednak też skorzystać telefonicznie, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 727 700 700.

Zobacz: Happy Fridays w T-Mobile: 60 minut lub SMS-ów do UE gratis
Zobacz: Sklep huawei.pl w nowej odsłonie. Z tej okazji specjalna promocja, taniej sprzęt producenta 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: lajt mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu