DAJ CYNK

Premium Mobile ze świątecznym prezentem dla klientów

20.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3417

Ważne 4

5

Premium Mobile wprowadził świąteczną promocję dla klientów - Freedom Pack. Obejmuje ona nie tylko nowych użytkowników, lecz również tych abonentów, którzy już korzystają z usług Premium Mobile.

Premium Mobile wprowadził świąteczną promocję dla klientów - Freedom Pack. Obejmuje ona nie tylko nowych użytkowników, lecz również tych abonentów, którzy już korzystają z usług Premium Mobile.

Freedom Pack to specjalna promocja z okazji świąt Bożego Narodzenia, dzięki której wszyscy użytkownicy posiadający dwa abonamenty w Premium Mobile otrzymują na stałe zniżkę w wysokości 5 zł miesięcznie, a posiadacze trzech - 10 zł. W przypadku drugiego wariantu, promocja umożliwia oszczędność w wysokości 120 zł rocznie, czyli ekwiwalent kilku miesięcznych abonamentów. Rabaty naliczają się automatycznie.

Flagową ofertą Premium Mobile jest oferta Freedom 1 z abonamentem 19,90 zł i bezterminową umową. Klienci otrzymują w niej nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, 5 GB Internetu.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Premium Mobile

Komentarze
Zaloguj się
11. ~
0

2016-12-20 17:38:53

9. Polemizowalbym poniewaz pozostali MVNO maja rownie ciekawe oferty swiateczna a mam na mysli lajt i fm mobile. Dla przenoszacych numer lajt wymiata z umowa na 12 mcy i abonamentem no limit za 10 zl przez 10 mcy.

Odpowiedz

10. ~
0

2016-12-20 17:37:30

Promocja jest juz dostepna od poczatku grudnia i to nic nowego jesli chodzi o oferte Premium Mobile.

Odpowiedz

9. ~Bja
0

2016-12-20 16:06:10

Moim zdaniem Premium Mobile ma teraz najlepszą oferte na rynku, sam korzystać i moge polecić.

Odpowiedz

8. ~
0

2016-12-20 14:24:31

@6, czy ktoś zmusza cie do przejścia? Jest oferta, jedni skorzystają a inni tak jak ty nie skorzystają.Ja od dawna planowałem przejście do nich z numerem drugim więc dla mnie oferta dobra. Opłatę aktywacyjną można zrabatować na infolinii.

Odpowiedz

7. ~rrrr
0

2016-12-20 14:09:15

Pomyłka 8 zł

Odpowiedz

6. ~rrrr
0

2016-12-20 14:06:41

że niby mam przenieść 3 numery do sieci płacąc 29 za aktywację x3 = 87zł po to by zyskać 10 zł rabatu miesięcznie w firmie , która może rozwiązać umowę w ciągu miesiąca i zakończyć działalność ..?Dodatkowo 0,7zł (tyle droższa jest oferta) x3x12=25zł+87(aktywacja)= 113 zł rabat -120zł to jestem po roku do przodu 7 zł biznes życia !!!

Odpowiedz

5. ~•~
0

2016-12-20 13:33:59

4). Zmienia! już nawet prezentów na święta nie dają w Orange na karte. ....:-(

Odpowiedz

4. ~macc
0

2016-12-20 13:13:40

a w nju od dłuzszego czasu nic sie nie zmienia

Odpowiedz

0

2016-12-20 13:03:01

@2 Nie siedzę w systemach operatora, nie widzę kiedy wrzucają do nich promocję. Akurat ten postanowił dzisiaj dać informację o jej wprowadzeniu. Skoro wiedziałaś o tym dwa tygodnie wcześniej, dlaczego się nie pochwaliłaś?

Odpowiedz

2. ~Ola
0

2016-12-20 12:58:18

@ orson_dziTy jak zwykle jesteś o 2 tygodnie do tyłu,żadna oferta świąteczna ,chyba ,że mikołajowa

Odpowiedz

-1

2016-12-20 12:54:08

Napiszcie coś więcej o a2mobile jeśli możecie.

Odpowiedz