DAJ CYNK

Nowe startery w Orange

01.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6991

Ważne 7

5

W pomarańczowej sieci dostępne są cztery nowe startery, dające na start nawet 50 GB Internetu.



W pomarańczowej sieci dostępne są cztery nowe startery, dające na start nawet 50 GB Internetu.

Nowe startery kosztują od 5 do 20 zł i dają na start pakiet internetowy o wielkości od 6 do 50 GB. Szczegóły przedstawiają się następująco:

Starter Pakiet na start Ważność pakietu
Orange YES 5zł 6 GB 14 dni
Orange Free na kartę 5 zł 6 GB 14 dni
Orange Free na kartę 7 zł 7 GB 30 dni
Orange Free na kartę 20 zł 50 GB 14 dni

Nowe startery można znaleźć między innymi w Salonach Orange, kioskach, sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych. Każdy daje 12 miesięcy na odbieranie połączeń i wymaga rejestracji. Więcej szczegółów w poniższych regulaminach.

Zobacz: Regulamin usługi "Bezpieczny Starter"
Zobacz: Regulamin promocji "Startery Orange YES z 6GB na start"
Zobacz: Regulamin promocji "Starter Orange Free na kartę 5 zł + 6 GB"
Zobacz: Regulamin promocji "Starter Orange Free na kartę 7 zł + 7 GB"
Zobacz: Regulamin promocji "Starter Orange Free na kartę 20zł + 50 GB"

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
54. ~brzoza
0

2018-03-05 18:46:51

a za to play daje..... 6gb za 25zł :)))

Odpowiedz

53. ~
0

2018-03-04 12:25:40

zawsze to jakas metoda na oszczedzanie a potem karta do zniszczenia i w kosz i tyle

Odpowiedz

52. ~Marcin.503
0

2018-03-04 09:30:05

@51. Warto rejestrować kartę za kartą? Gdy pakiety internetowe są tanie jak barszcz.

Odpowiedz

51. ~Taniej
0

2018-03-04 08:57:42

W Virgine za 5 zł Starter dostaje 10Gb na 30 dni i mam już kilka kart kupuje w kiosku

Odpowiedz

50. ~
0

2018-03-02 22:12:22

@ 47. ~///: Czy jesteś pewien tego, że się przedłuża? Czy sprawdzałeś osobiście?Być może coś się ostatnio zmieniło, ale z doświadczeń przeprowadzanych jakieś dwa miesiące temu w mojej rodzinie wynikało, że każdy pakiet ma własny termin ważności i kupno nowego pakietu nie przedłuża ważności starego!

Odpowiedz

49. ~
1

2018-03-02 20:44:16

najkorzystniej to chyba raczej 50zł bo na 3miechy 2x50 to 6 miechów ale trzeba rozłożyć co trzy miesiące doladowania.100 to 5 miechów

Odpowiedz

48. ~syska
0

2018-03-02 16:16:59

powinni utrzymać tak jak było do lica 2017 roku, że jak był rok ważności konta to obejmowało wszystko a nie tylko środki pieniężne na koncie głównym

Odpowiedz

47. ~///
-1

2018-03-02 13:42:54

45 - Wszystko się przedłuża, doładowaniem, najkorzystniej sto zł.

Odpowiedz

46. iphoneski
0

2018-03-02 10:13:15

@43 nie o tobie oczywiście, ale byli tu tacy, którym spadały transfery w Orange przez użytkowników play 5 miesięcy przed ich wpuszczeniem. Ale z tymi lagami coś jest na rzeczy. Jak byłem nad morzem z lte Orange to nie dało się używać.@45 doładowaniem tak, ale wcześniej można było to przedłużać kodem na RWK. Dlatego jak ktoś wykorzystuje ok 100 gb w miesiącu to taki grunwald mógł być na 14 miesięcy, więc wychodziło prawie jak DIL.

Odpowiedz

45. ~Hans
0

2018-03-02 08:41:25

@35 - jak to nie można? to jak mam GB za doładowanie to kolejnym doładowaniem ich nie przedłużę? chyba jednak przedłużę.

Odpowiedz

44. ~///
0

2018-03-02 04:31:05

Niema zasięgu Orange,jest słaby, trzeba przenieść numer do innego operatora.

Odpowiedz

43. ~
0

2018-03-01 23:40:17

@41 Sprawdze dokladna lokalizacje BTSow. Play i Orange dzialaja slabo w okreslonych godzinach, ale Play nawet gorzej w mojej lokalizacji. Oczywiscie mowie o LTE. Dlatego podejrzewam zapchanie. Ciekawe, ze w okresie testowy nie bylo problemow. Moze korzystalem oszczedniej, ale i tak srednio 2GB bez Youtube na miesiac to jest malo. Niestety lagi stalego, ale bardzo malego transferu sa faktem. Lagi i przerwy sa niedopuszczalne. Sprobuje ustawic na sztywno 3G. Nie wiem, o kim piszesz? Ja testuje uslugi od grudnia 2017 roku. Podejrzewam slaby zasieg 4G i przeciazenia w okreslonych godzinach. Podejrzewam rowniez zapas transferow na BTS, czyli inny priorytet dla nowych klientow, co widzialem przy testowaniu na gratisowym pakiecie po aktywacji startera OFnK. Nie bylo lagow, a teraz sa. Przy tak niskim, ale stalym zuzyciu to jest dramat.

Odpowiedz

42. ~Hotelarz
0

2018-03-01 23:38:55

Da się jakoś te 50 GB przedłużyć pakietem?

Odpowiedz

41. iphoneski
0

2018-03-01 23:09:07

@35 od stycznia klienci play dostali dostęp do lte Orange i nagle zaczęły spadać wszystkim transfery. Ciekawe jest to, że play i Orange ogłosili to w lipcu, a głąby, nie potrafiące czytać już wtedy miały transfery niższe o milion procent, chociaż do wpuszczenia play było 5 miesięcy jeszcze.

Odpowiedz

40. ~
0

2018-03-01 22:55:33

@ 35: Ze względu na zlikwidowanie możliwości przedłużania ważności posiadanych pakietów GB w OFnK, dużej części abonentów wygaśnie ważność posiadanych pakietów GB. U mnie np. stracą ważność GB na trzech kartach, więc zostawię sobie tylko jedną, a dwie pozostałe prawdopodobnie zlikwiduję i myślę, że wiele osób tak postąpi.

Odpowiedz