DAJ CYNK

Nowa oferta Orange: zmiany w pakietach danych i nie tylko

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Zmiany, które Orange wprowadzi 12 kwietnia, obejmą między innymi Plany Komórkowe oraz internet stacjonarny.Zmiany, które Orange wprowadzi 12 kwietnia, obejmą między innymi Plany Komórkowe oraz internet stacjonarny.

Bezpieczny Internet

Obecnie w Planach Komórkowych po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych włącza się automatycznie pakiet 2 GB za 10 zł, który można zablokować osobną usługą. Od 12 kwietnia będzie inaczej:

  • w Planach Podstawowym i Standardowym, po wykorzystaniu pakietu danych, połączenie z Internetem zwolni od razu do 16 kb/s,
  • w Planach Optymalnym, Wzbogaconym i Premium spowolnienie będzie mniej dotkliwe i zatrzyma się na 1 Mb/s.

Klienci będą mogli aktywować pakiet 1 GB za 3 zł za pomocą bezpłatnego SMS-a o treści AKT GB wysłanego pod numer 80147, w kanałach samoobsługowych (np. Mój Orange) lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Pakiet będzie ważny do końca okresu rozliczeniowego i można go aktywować wielokrotnie.

Zmiany, o których mowa wyżej, dotyczą osób, które podpiszą nową umowę, przedłużą dotychczas posiadaną albo dokonają migracji (po 12 kwietnia). Klientów już korzystających z Planów Komórkowych obowiązywać będą dotychczasowe zasady, chyba że się zdecydują zmienić abonament na droższy.

Rabat za łączenie usług

Obecnie łącząc ze sobą Plany Standardowe (cena podstawowa 49,99 zł), za pierwszy z nich (po rabacie) zapłacimy 39,99 zł, a za drugi i kolejne po 19,99 zł. W innych Planach rabat nie występuje, na przykład gdy klient na jednym koncie ma Plan Standardowy, Optymalny i Podstawowy.

Od 12 kwietnia rabat w wysokości 20 zł będzie naliczany za łączenie dowolnych Planów, poza Podstawowym. Najtańszy z Planów po rabacie będzie kosztował 29,99 zł. Rabat zostanie włączony dla każdego numeru (przeliczenie automatyczne), za wyjątkiem najstarszego (w dowolnym Planie).

Nowa promocja dotyczy tylko Planów Komórkowych, bez starszych ofert. Na jednym koncie można mieć dowolną liczbę numerów z rabatem, nie ma ograniczeń.

Neostrada

W Neostradzie LiveBox 2.0 za 1 zł miesięcznie będzie dodawany do opcji 10 i 20 Mb/s.

Od 12 kwietnia w ramach Neostrady oferowana będzie nowa promocja Internet 1/18 (10, 20 i 80 Mb/s):
  • umowa na 24 miesiące - aktywacja 0 zł, 12 miesięcy za 39,99 zł, potem 69,99 zł,
  • umowa na 12 miesięcy - aktywacja 99 zł, abonament 79,99 zł.

Opłata za utrzymanie łącza wliczona jest w abonament, podobnie jak rabat za e-fakturę i zgody marketingowe (oba po 5 zł).

Zobacz: HBO za darmo w Orange Love

Ankieta
5%
6%
14%
18%
52%
6%

Wszystkich głosujących: 400

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu