DAJ CYNK

Gwarancja "superprostej oferty" w T-Mobile na kartę

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 33402

1 stycznia rusza nowa oferta na kartę sieci T-Mobile. Za 25 zł dostaniemy brak limitów rozmów i SMS-ów oraz 10 GB transferu.

1 stycznia rusza nowa oferta na kartę sieci T-Mobile. Za 25 zł dostaniemy brak limitów rozmów i SMS-ów oraz 10 GB transferu.

Nowy pakiet za 25 zł będzie odnawiał się automatycznie co 30 dni. Nielimitowane połączenia obejmują polskie numery komórkowe i stacjonarne, a nielimitowane wiadomości jedynie SMS-y. Osoby przenoszące numer do T-Mobile na kartę otrzymają pakiet na 30 dni za darmo, po doładowaniu konta kwotą 25 zł.

Ofertę za 25 zł miesięcznie można aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 469 lub kodem ekspresowym *140*265#.

Oprócz nielimitowanej oferty T-Mobile przygotował też opcję dla osób korzystających z telefonu okazjonalnie. Za 1 zł otrzymują one nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz 300 MB Internetu na jeden dzień. Opłata jest naliczana tylko gdy danego dnia klient skorzysta z jakiejkolwiek usługi.

Od momentu pobrania opłaty dziennej w wysokości 1 zł lub doładowania konta w trakcie korzystania z oferty, ważność konta wynosi 365 dni. Co ważne, w przypadku Internetu aktywację opłaty powoduje dopiero pokonanie 5 MB transferu.

Ofertę Bez limitu za 1 zł dziennie można aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 466 lub kodem ekspresowym *140*296#.

Oferta Bez limitu za 1 zł dziennie będzie automatycznie aktywowana na najnowszych starterach T-Mobile na kartę sprzedawanych po 1 stycznia 2017, klienci otrzymają też automatycznie wiadomość informującą o możliwości zmiany na pakiet za 25 zł.Zobacz: regulamin promocji - pakiet 25 zł
Zobacz: regulamin promocji - pakiet za 1 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu