DAJ CYNK

Gwarancja "superprostej oferty" w T-Mobile na kartę

29.12.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 31538

Ważne 40

9

1 stycznia rusza nowa oferta na kartę sieci T-Mobile. Za 25 zł dostaniemy brak limitów rozmów i SMS-ów oraz 10 GB transferu.

1 stycznia rusza nowa oferta na kartę sieci T-Mobile. Za 25 zł dostaniemy brak limitów rozmów i SMS-ów oraz 10 GB transferu.

Nowy pakiet za 25 zł będzie odnawiał się automatycznie co 30 dni. Nielimitowane połączenia obejmują polskie numery komórkowe i stacjonarne, a nielimitowane wiadomości jedynie SMS-y. Osoby przenoszące numer do T-Mobile na kartę otrzymają pakiet na 30 dni za darmo, po doładowaniu konta kwotą 25 zł.

Ofertę za 25 zł miesięcznie można aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 469 lub kodem ekspresowym *140*265#.

Oprócz nielimitowanej oferty T-Mobile przygotował też opcję dla osób korzystających z telefonu okazjonalnie. Za 1 zł otrzymują one nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz 300 MB Internetu na jeden dzień. Opłata jest naliczana tylko gdy danego dnia klient skorzysta z jakiejkolwiek usługi.

Od momentu pobrania opłaty dziennej w wysokości 1 zł lub doładowania konta w trakcie korzystania z oferty, ważność konta wynosi 365 dni. Co ważne, w przypadku Internetu aktywację opłaty powoduje dopiero pokonanie 5 MB transferu.

Ofertę Bez limitu za 1 zł dziennie można aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 466 lub kodem ekspresowym *140*296#.

Oferta Bez limitu za 1 zł dziennie będzie automatycznie aktywowana na najnowszych starterach T-Mobile na kartę sprzedawanych po 1 stycznia 2017, klienci otrzymają też automatycznie wiadomość informującą o możliwości zmiany na pakiet za 25 zł.



Zobacz: regulamin promocji - pakiet 25 zł
Zobacz: regulamin promocji - pakiet za 1 zł

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
435. ~Arek
0

2017-03-13 18:11:45

@Calm7 - ile załączać? 1,2, 3MB? Jak korzystam z pakietu z włączonymi danymi to w historii pokazuje mi ile zużyłem - 1,44MB, 13MB itd. a tutaj ciągle jest opłata za 0,00MB - regulamin taryfy informuje o darmowych 5MB - właśnie na taki wypadek "pobierania" w tle. Dodatkowych pakietów nie widzę, po zalogowaniu w apce t-mobile jest "brak pakietu danych, dodaj pakiet". Zanim wybrałem tę ofertę korzystałem ze smartfona rok czasu i nie pobierało wtedy tej opłaty. Zaczęła się po włączeniu usługi "1zł dziennie".

Odpowiedz

434. Niezgodna7
0

2017-03-08 01:04:10

➖433➖,,mam wyłączone dane komórkowe, więc wygląda na to, że jestem okradany ze środków”Niestety, jakaś micro appka może Ci coś załączać, mimo wszystko.Może masz tam tani pakiet Mb, który warto włączyć ?

Odpowiedz

433. ~Arek
0

2017-03-08 00:28:30

Ktoś aktualnie korzysta z oferty "1zł dziennie"? Bo mam problem, którego nie udało mi się rozwiązać reklamacją. Będą kolejne, ale może nie jestem z tym problemem sam. Oferta mówi o złotówce dziennie jak się korzysta z usługi, natomiast u mnie pobiera 1zł także za jakiś "internet 0,00MB" nawet jak danego dnia wykonam połączenie, więc w te dni zabiera nawet 2zł. Najdziwniejsze jest to, że mam wyłączone dane komórkowe, więc wygląda na to, że jestem okradany ze środków a obsługa twierdzi, że wszystko okej, tyle, że nie odnoszą się do moich argumentów oraz zapisów regulaminu tej usługi, gdzie jest napisane chociażby o pierwszych 5MB darmowych.generalnie nie polecam tej oferty, sporo nerwów już zjadłem, będzie przesiadka do innej sieci jak tego nie naprawią. Każda ma swoje wady, ale nie będę spokojnie patrzył jak mi kasa ucieka za coś, czego nie zamawiałem.

Odpowiedz

432. ~Japa
1

2017-01-11 00:16:51

Tmobile ma dla kazdego abonenta osobny regulamin wymyslany na bierząco.

Odpowiedz

431. Niezgodna7
0

2017-01-09 18:56:32

430). Widocznie ja jestem do obelg bardziej przyzwyczajony niż Ty.Przecież i ja mam na kartę....Dyskusja jest jaka jest, ale nie zawsze trzeba w to mieszać nieobiektywną administrację.

Odpowiedz

430. ~frasag
0

2017-01-09 17:37:46

@428: A Ty byś mógł zamiast wciąż trzymać rękę na pulsie być bardziej grzeczny. Zaraportowałem tego gościa bo mnie mendą nazwał dlatego że nie mam abonamentu- oj nie uchodzi Mocium Panie!!! W wątku o smartfonerii opisałem co mnie spotkało ze strony pseudokonsultanta w BOKu

Odpowiedz

429. Niezgodna7
0

2017-01-09 17:36:02

426). Był i najazd, bo odważyli się swój regulamin udostępnić każdemu, a nie jak t-mobile schowali do piwnicy I betonem zalali.

Odpowiedz

428. Niezgodna7
0

2017-01-09 17:31:58

425). Skarżypyta, tobie może i wisieć, bo mało wydzwaniasz. Natomiast pozostali muszą trzymać rèkę na pulsie, lub przejś do postpaida....

Odpowiedz

427. ~
0

2017-01-09 17:22:29

Lajt miasl takic zapis ale nikomu nie zablokowali numeru. Szum robila garstka osob, ktora nie rozumiala zapisu w regulaminie.Wszyscy operatorzy blokuja chociaz Plus jest najbardziej wyrozumialy

Odpowiedz

426. DanielR
0

2017-01-09 17:16:34

A taki swego czasu był najazd na regulamin Lajt (White) Mobile. A okazuje się, że dziś najwięksi robią ludków w ch*ja! :-]

Odpowiedz

425. ~frasag
0

2017-01-09 17:13:04

To niech sobie w pupę to wsadzą- mnie to wisi O!

Odpowiedz

424. Niezgodna7
0

2017-01-09 17:07:59

423). W tym regulaminie (25zł, czy 1zł) nie ma nic o asymetrii, więc muszą mieć jakiś wewnętrzny bądź ogólny regulamin usług GSM.Niestety — chcemy dzwonić? To trzeba w obydwa kierunki. NIE MA ZMIŁUJ.

Odpowiedz

423. ~Jolanta
1

2017-01-09 17:00:35

moja oferta była 1zł dziennie za no-limit, nie chcą podać na jakiej podstawie zablokowali numer, generalnie chodzi o brak asymetrii w ilości połączeń wychodzących vs przychodzące.T-Mobile to ZŁO-DZIE-JE i tyle

Odpowiedz

422. ~ks
0

2017-01-09 16:21:09

no tak ale mozna korzystac z polaczenia konferencyjnego,bo reg. tego nie zabrania,podejrzewam ze po 3h dziennie bedzie "ban",i to przy zalozeniu ze nie korzysta sie z /''konferencji/''.

Odpowiedz

421. ~xyz
0

2017-01-09 13:20:46

Połączenie zostało zerwane po 60 minutach ... nie ma tego w regulaminie.

Odpowiedz