DAJ CYNK

Caritas Łączy - nowy operator wirtualny na polskim rynku

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Caritas Łączy - nowy MVNO

W marcu 2020 roku usługi telekomunikacyjne zacznie świadczyć nowy operator wirtualny, Caritas Łączy, który korzysta z rozwiązań dostarczonych przez polską spółkę MOVE Telecom. Wiemy, jak będzie wyglądać oferta tego MVNO.

Caritas Łączy to nowy operator MVNO, który wkrótce rozpocznie świadczenie usług polskim klientom. Dzięki rozwiązaniom telekomunikacyjnym dostarczanym przez MOVE Telecom S.A., a także zawartym umowom, Caritas Łączy posiada możliwości operatora typu Full MVNO i korzysta w pełni z wynikających z tego benefitów.

Zobacz: [Aktualizacja] Virgin Mobile Polska stał się pełnym MVNO. Z operatorem sieci Play łączą ich tylko nadajniki
Zobacz: Pogoń Mobile to sieć komórkowa szczecińskiej drużyny piłkarskiej

Część zysków pójdzie dla potrzebujących

Największym udziałowcem nowego operatora wirtualnego jest Caritas, który obiecuje, że sieć Caritas Łączy będzie przekazywać część wypracowanego zysku na cele charytatywne.

- Aż 3/4 dorosłych Polaków deklaruje, że pomaga innym. Pomaganie jednoczy, daje radość, spełnienie i satysfakcję. Za trzy miesiące będzie to dodatkowo banalnie proste, ponieważ wówczas komercyjnie zadebiutuje nowy Operator telekomunikacyjny na Polskim rynku. Sieć Caritas Łączy posiadać będzie uczciwą ofertę bez ukrytych opłat i nieuczciwych promocji. Rozwiązania dostosowane są do zróżnicowanego odbiorcy z każdej grupy wiekowej. Co jednak najważniejsze – aż 1/3 zysku przeznaczana będzie na cele charytatywne. Nie jest to jednorazowa akcja, tylko pomysł na to jak pomagać ciągle. Abonenci Caritas Łączy nie płacą więcej za usługi – to Operator dzieli się swoim zyskiem, przez co oferta jest atrakcyjna cenowo, a proponowane rozwiązania są nowoczesne i dostosowane do rynkowych realiów. Jeśli chcesz mieć świadomość, że korzystając z telefonu lub internetu, każdego dnia robisz coś dobrego – wybierz Caritas Łączy – telefonię ponad podziałami.

- czytamy w komunikacie prasowym operatora

Caritas Łączy - szczegóły oferty

Strona internetowa Caritas Łączy znajduje się pod adresem caritaslaczy.pl. Możemy tam zapoznać się z przygotowywaną ofertą, która ma zacząć obowiązywać w marcu tego roku, wraz z debiutem usług w ramach nowego MVNO.

Osoby szukające jednej karty SIM będą miały do wyboru cztery plany taryfowe:

  • Najtaniej - 9 zł miesięcznie, w tym 60 minut, 60 SMS-ów i 100 MB Internetu,
  • Bez limitów - 29 zł miesięcznie, w tym rozmowy bez limitu, SMS-y bez limitu i 3 GB Internetu,
  • Z Internetem - 29 zł miesięcznie, w tym połączenia i SMS-y (nie podano ile, ani za ile) oraz 15 GB Internetu,
  • Komfortowo - 49 zł miesięcznie, w tym rozmowy bez limitu, SMS-y bez limitu i 15 GB Internetu.

Caritas Łączy - oferta, 1 SIM

Będą też dwie oferty z kilkoma kartami SIM:

  • Z bliskimi - 99 zł miesięcznie, w tym nielimitowana liczba kart SIM, pakiet 1000 minut rozmów, pakiet 1000 SMS i 10 GB Internetu,
  • Z bliskimi bez limitu - 119 zł miesięcznie, w tym 5 kart SIM, połączenia bez limitu, SMS-y bez limitu i 10 GB Internetu.

Caritas Łączy - oferta, wiele SIM

Na stronie internetowej Caritas Łączy nie ma jeszcze regulaminu i cennika, więc poprosiliśmy o ich podesłanie Roberta Mirka, dyrektora marketingowego nowego operatora. Oto odpowiedź, którą otrzymaliśmy:

- Na tym etapie nie udostępniamy jeszcze treści samych regulaminów, ani bardziej szczegółowych informacji o ofercie. Pozwolę sobie jednak podesłać do Pana te informacje, gdy tylko będę miał taką możliwość. Teraz mogę powiedzieć, że cenowo Caritas Łączy nie będzie konkurował z najtańszymi ofertami na rynku. Nie jest to MVNO „hodowany” do późniejszej sprzedaży, tylko operator, którego celem jest rozwój i realizacja misji. W razie dodatkowych pytań służę pomocą w miarę moich możliwości.

W związku z powyższym sugerujemy, aby ogłoszenie wejścia na rynek traktować bardziej jako zapowiedź niż start oferty. Bez cenników i regulaminów to zakup "kota w worku", a kurier niekoniecznie pozwoli się z nimi zapoznać przed podpisaniem umowy.

Zobacz: Unity Line wprowadza szybki Internet na dwóch promach do Szwecji
Zobacz: Orange zamyka trzy usługi w ofercie na kartę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Caritas, Move Telecom

Przewiń w dół do następnego wpisu