DAJ CYNK

Realme 9i 5G. Poznaliśmy datę premiery

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Sprzęt

Realme udostępniło datę premiery swojego nowego smartfona. Realme 9i 5G ukaże się jeszcze w sierpniu. Od standardowej wersji ma się różnić nie tylko modułem 5G.

Co prawda, Realme 9i swoją premierę miało już na początku roku, lecz tym razem mówimy o wersji zaopatrzonej w moduł 5G. Często, przy takim zabiegu, jedyną różnicą w modelach jest wyłącznie 5G, lecz tym razem może być inaczej. Realme 9i 5G najprawdopodobniej będzie miał nieco inny design niż podstawowa wersja urządzenia.

Realme 9i 5G - kiedy premiera?

Realme India udostępniło na Twitterze post, z którego dowiadujemy się o przyszłej dacie premiery Realme 9i 5G. Ta ma się odbyć już 18 sierpnia, lecz smartfon będzie początkowo dostępny tylko w Indiach i na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się w innych krajach. Producent ujawnia też, że urządzenie będzie sterowane układem MediaTek Dimensity 810. Nie powinno to być żadnym zaskoczeniem, bo jest to dość powszechny wybór producentów przy tańszych modelach z 5G.

Sama obecność modułu to nie jedyna zmiana, jaką będziemy mogli zobaczyć w przypadku Realme 9i 5G. Wersja 4G jest zaopatrzona w dwa tylne obiektywy, znajdujące się na prostokątnej wyspie. W przypadku modelu 5G, na załączonej fotografii można zobaczyć potrójną konfigurację aparatów bez obecności klasycznej wyspy.

Zobacz: Redmi K50s Pro - smartfon Xiaomi pojawił się w AnTuTu
Zobacz: Lipcowy ranking AnTuTu. Kto jest królem Androidów?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Realme

Źródło tekstu: Realme oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu