DAJ CYNK

Nowa Nokia 6310i w cenie współczesnego flagowca

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 41568

Nokia 6310i to jedna z legend telekomunikacyjnego świata. Pomimo premiery w 2002 roku wiele osób nadal chciałoby ją kupić. Problemem pozostaje stan egzemplarzy, które pozostały na rynku. Ale czasem można trafić na perełkę.

Nokia 6310i to biznesowy telefon, który wyprzedzał swoje czasy. W 2002 roku oferował port podczerwieni, łączność Bluetooth używaną głównie do podłączenia słuchawki bezprzewodowej i obsługę Javy. Oczywiście Snake'a też nie mogło zabraknąć. Telefon był nie mniej pancerny niż kultowa Nokia 3310, a do tego działał bez problemu co najmniej dwa tygodnie na pojedynczym ładowaniu. A bywały osoby, które przy oszczędnym korzystaniu dobijały do miesiąca, choć rekordowym wynikiem, o ile mnie pamięć nie myli, było ponad 60 dni. Niektóre osoby mogą nie pamiętać, ale kiedyś nie trzeba było ładować telefonu codziennie.

Zobacz: Redmi Note 7 - test dobrze wyposażonego smartfonu firmy Xiaomi, który nie zrujnuje naszych finansów

Kupienie Nokii 6310i jest dzisiaj bardzo trudne, choć na nowe egzemplarze można łatwo trafić. Najczęściej jeden z trzech wariantów:

  • nowy - prawie nowy z nową obudową wątpliwej jakości i wymienionym akumulatorem, niekoniecznie oryginalnym,
  • nowy - fabrycznie nowy, wysyłany z Dalekiego Wschodu, najprawdopodobniej zjechał z taśmy produkcyjnej dwa tygodnie temu i strach pomyśleć co ma w środku.
  • nowy - używany przez miesiąc 15 lat temu, później leżał na dnie szafy.

Tymczasem  na Allegro pojawiła się nowa Nokia 6310i będąca leżakiem magazynowym z Niemiec. Sprzedawca jest sklepem i ma spory staż na portalu, więc oferta wydaje się być dobra. Cena - 3499 zł. Sprzedawca ma też w ofercie inne perełki. Podobny leżak magazynowy modelu E90 Communicator, nową Nokie 8600 Luna lub Nokie 6700c w zaplombowanym pudełku. Ceny, jak za klasykę, wysokie.

Zobacz: Testujemy Huawei P30 Pro - zoom 50x i zdjęcia nocne jakich nie widział świat [wideo]

,

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Allegro; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu