DAJ CYNK

Huawei Ascend P7 dostał Lollipopa

12.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6598

Ważne 7

1

Chiński Huawei rozpoczął wysyłkę aktualizacji Androida do wersji 5.1.1 Lollipop dla zeszłorocznego flagowca, modelu Ascend P7.

Chiński Huawei rozpoczął wysyłkę aktualizacji Androida do wersji 5.1.1 Lollipop dla zeszłorocznego flagowca, modelu Ascend P7.

Testy wersji beta oprogramowania trwały od czerwca, teraz rusza wysyłka finalnej wersji firmware'u. Jeśli oprogramowanie nie jest jeszcze dostępne w danym urządzeniu w trybie OTA, można pobrać je też ręcznie pod tym adresem.

Plik aktualizacyjny ma wielkość 1,26 GB. Kilka dni temu podobna aktualizacja została udostępniona dla smartfonu Huawei Ascend Mate 7.

Zobacz: Test telefonu Huawei Ascend P7
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~
0

2015-10-13 12:39:52

i bron was boze tego nie sciagac jak oni tak zrobili oficjalna wersje to niech ida w pi...du caly czas te same problemy sporo aplikacji wywala i czesto tak sie zawiesza ze tylko restart pomaga tak wiec czas zmienic telefon na inna marke bo to porazka

Odpowiedz

11. ~Luku
0

2015-10-13 10:05:15

Ja rowniez mam nexus 5 i xiaomi... Xiaomi wraz z miui gniecie nexa

Odpowiedz

10. penguino
0

2015-10-12 17:27:02

P7 jest flagowcem z zeszłego roku. WSZYSTKIE flagowce z 2014 od dawna mają Lollipopa.

Odpowiedz

0

2015-10-12 15:29:09

@8 Flagowcem jest P8. P7 ma 1,5 roku.

Odpowiedz

0

2015-10-12 15:24:35

Gdy wszyscy już mają Lollipopa i pracują nad Marshmallowem któy już wyszedł, Huawei dopiero aktualizuje swojego flagowca (!) do lizaka. Czad. Właśnie potwierdzają, że pod względem wsparcia są najgorszą firmą na rynku. Telefon masz kupić, a potem mamy cię w czterech literach.

Odpowiedz

7. ~SHIBBY
0

2015-10-12 15:07:39

@6 A wiesz ze mam chiński telefon i aktualizacje co tydzień? Tyle że to nie zmiana cyferki Androida, a.wiele więcej wnoszace zmiany wprowadzane przez producenta niezależniE od Google

Odpowiedz

6. ~8000
0

2015-10-12 12:08:22

Na swoim nexusie 5 mam andka 6 , a ci wystartowali z 5tką, szok... Dlatego nigdy chińczyka który na pewno nie dostanie 6. Chyba, że komuś nie zależy na aktualizacji to oki :)

Odpowiedz

5. ~dav
0

2015-10-12 10:42:31

heh to w porę, ja na Nexusie dostałem kilka dni temu Marshmallow :)

Odpowiedz

0

2015-10-12 10:31:34

Może w końcu mulić przestanie. Na obecnym sofcie jest tragedia.

Odpowiedz

3. ~
0

2015-10-12 10:05:32

A co wam ta aktualizacja da, skoro na KK chodzi dobrze? Czysty marketing.

Odpowiedz

2. ~judgementcrematorium
-1

2015-10-12 10:05:02

Kupię se go!

Odpowiedz

0

2015-10-12 09:59:57

Taki G 620 S,leży i kwiczy.Za tani ?Klientom tego modelu nie należy się aktualizacja ?

Odpowiedz