DAJ CYNK

Google ujawnia informacje o Xiaomi 13 Lite

Marian Szutiak

Sprzęt

Google ujawnia informacje o Xiaomi 13 Lite

Na stronie Google Play Console pojawiły się informacje na temat smartfonu Xiaomi 13 Lite, którego premiera jest jeszcze przed nami. To kolejne potwierdzenie, że nowy model będzie przemianowanym Xiaomi Civi 2, który pojawił się w Chinach we wrześniu ubiegłego roku.

W grudniu 2022 roku w Chinach miały swoją premierę nowe smartfony z serii Xiaomi 13. Wkrótce dołączy do nich Xiaomi 13 Lite, który nie będzie jednak zupełnie nowym urządzeniem, a jedynie modelem Xiaomi Civi 2 ze zmienioną nazwą. Tak przynajmniej wynika z porównania specyfikacji debiutującego w Państwie Środka we wrześniu ubiegłego roku średniopółkowego modelu z informacjami, który pojawiły się na stronie Google Play Console. Dotyczy to również wyglądu obu modeli.

Zobacz: Xiaomi znowu to robi. Nie ma się niestety czym chwalić
Zobacz: Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro oficjalnie zaprezentowane

Nadchodzący smartfon ma kodowe oznaczenie Ziyi. Ma się w nim znaleźć wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli i zagęszczeniu punktów na poziomie 440 ppi. Odpowiada to przekątnej ekranu około 5,8 cala. Wewnątrz obudowy ma pracować układ Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, wspierany przez 8 GB RAM-u. Nad wszystkim ma czuwać Android 12.

Google Play Console Xiaomi 13 Lite

Data premiery smartfonu Xiaomi 13 Lite nie jest jeszcze znana.

Zobacz: iPhone 16 ma przynieść rewolucyjną zmianę. Sprawdź, o co chodzi
Zobacz: Wzmocniony Hammer Watch Plus z ekranem AMOLED w sprzedaży

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, mysmartprice.com

Źródło tekstu: Google Play Console, mysmartprice.com

Przewiń w dół do następnego wpisu