DAJ CYNK

Gigaset GS80 dostępny za 199 zł w MediaMarkt

Marian Szutiak

Sprzęt

Gigaset GS80 MediaMarkt 199 zł

W sklepach sieci MediaMarkt można kupić bardzo tani smartfon LTE. Gigaset GS80 za 199 zł oferuje między innymi 5-calowy wyświetlacz z powłoką antyzabrudzeniową, funkcję Dual SIM oraz akumulator o pojemności 2000 mAh.

 – Parametry urządzenia, które kosztuje 199 złotych, narzucają pewne ograniczenia, ale nie wszyscy użytkownicy smartfonów korzystają z pamięciożernych aplikacji i nie uruchamiają rozbudowanych gier. Model GS80 zapewnia jednak podstawową funkcjonalność smartfona, a przy okazji może rozszerzyć doświadczenia wynikające z używania tego typu sprzętu. Znajdzie wówczas zastosowanie w zupełnie nowych sytuacjach, otwierając przed użytkownikiem nieznane dotąd możliwości.

– powiedział Jacek Adamiak, reprezentujący markę Gigaset w Polsce

Zobacz: Gigaset GS195 LS – nowy smartfon dla seniorów. Uproszczony interfejs, funkcje alarmowe, powiększona klawiatura...
Zobacz: Gigaset GX290 - smartfon odporny na ekstremalne wyzwania

Gigaset GS80 ma 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 854 pikseli o przekątnej 5 cali, przykryty szkłem 2.5D i powłoką oleofobową. Nad ekranem umieszczony został przedni aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 Mpix oraz lampa doświetlająca LED. Tylny aparat ma rozdzielczość 5 Mpix. Wewnątrz obudowy pracuje czterordzeniowy procesor 1,3 GHz z modemem 4G LTE, współpracujący z 1 GB pamięci RAM i 8 GB przestrzeni na dane (obsługa kart microSD do 128 GB). Całość zasilana jest akumulatorem o pojemności 2000 mAh i pracuje pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo Go Edition.

Gigaset GS80 przód tył

Co może nam zaoferować smartfon z LTE za 199 złotych:

  • Telefon dla dziecka. Zyskujemy brak stresu, że upadek lub strata telefonu w szkole będzie związany z dużą stratą finansową.
  • Nawigacja do samochodu. Zyskujemy:stale rezydujące w pojeździe urządzenie nawigacyjne, które po dotarciu do celu schowasz w podręcznym schowku. Brak telefonicznych połączeń przychodzących na urządzeniu nawigacyjnym.
  • Modem LTE. Jeżeli posiadamy dodatkową kartę SIM z pakietem Internetu, to skorzystamy z niezależnego urządzenia dostępowego do Internetu, które można połączyć z laptopem między innymi poprzez Wi-Fi (Gigaset GS80 oferuje funkcję bezprzewodowego udostępniania połączenia internetowego).
  • Dodatkowy telefon w domu. Zyskujemy „tradycyjną” domową słuchawkę, która pełni dyżurną funkcję w domu.
  • Terenowy back-up. Zyskujemy „bezpieczny” telefon na wycieczki, spływ kajakowy lub prace w ogrodzie. Pełna funkcjonalność smartfonu, która w razie straty lub uszkodzenia nie będzie bolesna dla portfela.
  • Panel obsługi urządzeń inteligentnego domu. Zyskujemy smartfon, który obsługuje aplikacje do sterowania oświetleniem w domu, kontroli inteligentnych gniazdek elektrycznych, a nawet zarządzająca podlewaniem ogrodu.
  • Smartfon dla pracowników. Zyskujemy atrakcyjną cenowo opcję umożliwiającą wyposażenie zespołu w służbowy smartfon.

Gigaset GS80 w promocyjnej cenie 199 zł będzie dostępny w sklepach MediaMarkt na terenie całej Polski, a także w sklepie internetowym pod adresem www.mediamarkt.pl do 19 lipca 2020 roku. Producent zapewnia wsparcie gwarancyjne i serwisowe w Polsce. 

Zobacz: Smartfony Hammer zdobyły biznesowe certyfikaty Android Enterprise Recommended. Daje to gwarancję aktualizacji przez 5 lat
Zobacz: Apple mogło zapłacić prawie miliard dolarów Samsungowi. Za co? Za karę.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Gigaset

Przewiń w dół do następnego wpisu