DAJ CYNK

Telewizja Orange ma już milion abonentów, głównie dzięki Orange Love

Mieszko Zagańczyk

Prawo, finanse, statystyki

Telewizja Orange ma już milion abonentów, głównie dzięki Orange Love

Z telewizji Orange korzysta już milion abonentów. Operator przekonuje, że to zasługa wysokiej jakości obrazu, dużej oferty kanałów TV i filmów dostępnych w wypożyczalni VOD.  Niewątpliwie rozwojowi oferty telewizyjnej Orange sprzyja szybka rozbudowa sieci światłowodowej i usługi Orange Love.

To właśnie konwergentna usługa Orange Love jest motorem napędowym pomarańczowej telewizji. Z danych podanych przez operatora wynika, że blisko 85% klientów Telewizji Orange korzysta z TVi w pakietach Orange Love.

Zobacz: Zmiany w ofercie Orange Love. Światłowód od 300 Mb/s, tańszy abonament i więcej Internetu na komórki

W ofercie Telewizji Orange znajduje się ponad 190 kanałów, z czego większość w jakości HD oraz 3 w jakości 4K. Z dekoderów 4K korzysta obecnie 343 tysięcy klientów Orange, mają oni między innymi dostęp do Netfliksa 4K.

Zobacz: Orange dodaje nowe serwisy do usługi Video Pass

Telewizja Orange daje nie tylko dostęp do treści telewizyjnych i filmowych, ale także oferuje usługi dodatkowe np. Multinagrywarkę, z funkcją odtwarzania od początku czy oglądaniem wyemitowanych już programów. Korzysta z niej już 127 tysięcy klientów. Mobilni użytkownicy mogą z kolei korzystać z aplikacji Orange TV Go, która pozwala oglądać pomarańczową TV w dowolnym miejscu na smartonach i tabletach. Atutem wypożyczalni filmów VOD są promocje „Środy z Orange”, które dają dostęp do wybranych pozycji za 1 zł. 

Telewizja Orange ma już milion abonentów, głównie dzięki Orange Love

Duży wpływ na popularyzację Telewizji Orange miały pandemiczne ograniczenia w pierwszej połowie roku. Jak podaje operator, w świąteczny, wielkanocny weekend padł rekord – wypożyczeń filmów w Orange VOD było o 50% więcej w porównaniu do weekendów sprzed epidemii. W tym czasie Telewizja Orange udostępniła także platformę Netflix, dzięki czemu osoby korzystające z niej mogą zapłacić za subskrypcję razem z usługami od Orange, na jednej, wspólnej fakturze.

Zobacz: Orange z internetem dla małych i średnich firm
Zobacz: Orange: Extra Box z Huawei P40 Lite tańszy o 240 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay, Orange

Źródło tekstu: Orange