DAJ CYNK

Orange dodaje nowe serwisy do usługi Video Pass

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange Video Pass nowe serwisy

Usługa Video Pass, dostępna dla klientów Planów Mobilnych oraz Orange Love, powiększyła się o 9 kolejnych platform wideo. W sumie miłośnicy filmów i seriali  mogą teraz korzystać z aż 15 serwisów streamingowych bez zużywania swojego pakietu danych, a zaoszczędzone gigabajty przeznaczyć na inne aktywności w sieci.

Nowe serwisy w usłudze Video Pass to: Canal+, TVP Sport, Player, CDA Premium, Ipla, TVP VOD, TVP Stream, TVP Info oraz Poland in. Wzbogaciły dotychczasową ofertę, na którą składały się platformy: HBO GO, Netflix, YouTube, Orange TV Go, vod.pl i WP Pilot.

Zobacz: Orange z internetem dla małych i średnich firm
Zobacz: Orange: Extra Box z Huawei P40 Lite tańszy o 240 zł

Z Video Pass mogą korzystać nowi i obecni klienci Planów Mobilnych i pakietów Orange Love. Przy podpisaniu nowej umowy na Plan Mobilny 75 lub pakiet Orange Love Premium na 24 miesiące, Video Pass jest w prezencie na cały czas trwania kontraktu. W tych ofertach klienci mogą korzystać z sieci #hello5G i oglądać treści online z najwyższą prędkością, bez lagów, na smartfonach 5G. Obecnie w ofercie Orange do wyboru jest już kilkanaście takich urządzeń.

Zobacz: Telefony 5G w Polsce - co wybrać? Co zadziała? 

Orange Video Pass nowe serwisy baner

W pozostałych Planach Mobilnych (z wyjątkiem Planu Mobilnego 35, w którym usługa jest niedostępna) oraz w pakietach Orange Love, Video Pass kosztuje 20 złotych miesięcznie. W Planie Mobilnym 55 oraz w Orange Love Extra pierwszy miesiąc korzystania jest klienci dostają w prezencie. Wkrótce nowy, bogatszy Video Pass będzie dostępny także w Orange Flex.

Aby Video Pass działał prawidłowo, użytkownik musi być na terenie Polski oraz mieć w swoim pakiecie danych niewykorzystane gigabajty na Internet z pełną prędkością. Jeśli treści wideo są płatne, konieczne jest także wykupienie subskrypcji na danej platformie.

Zobacz: Raport przenośności numerów w 3Q2020 bez niespodzianek: najwięcej znowu zyskał Plus, a stracił Play
Zobacz: TSUE: nieograniczony dostęp do Facebooka, Instagrama czy Spotify w abonamencie telefonicznym narusza prawo UE

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange