DAJ CYNK

Orange: Extra Box z Huawei P40 Lite tańszy o 240 zł

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange: Extra Box z Huawei P40 lite tańszy o 240 zł

Czyżby wcześniej nie było chętnych? Orange obniża cenę pakietu Extra Box ze smartfonem Huawei P40 lite i niespodziankami do wylosowania. Operator kusi niższą ceną w abonamentach mobilnych, w Orange Love i przy zakupie bez umowy.

Orange ogłosił zabawę Extra Box Huawei P40 Lite w sierpniu. Wybierając ten telefon, można było dostać dodatki ekstra – powerbank lub słuchawki – nie płacąc za nie. Wtedy operator dał trzy opcje zakupu, w tym bez umowy na raty za 999 zł. Trudno powiedzieć, jakie było zainteresowanie tą akcją, ale chyba niezbyt duże. Teraz operator zachęca do zakupu nowymi cenami.

Zobacz: Orange Extra box – Huawei P40 Lite z niespodzianką

Extra box P40 Lite w niższej cenie

W nowej edycji zabawy, kupując niespodziankowy Extra Box w Planie Mobilnym 55 i Planie Mobilnym 75 oraz Orange Love Standard, Extra lub Premium można zaoszczędzić nawet 240 zł. Przykładowo w pierwszym z planów cena za ratę za telefon obniżona została z 40 zł do 30 zł, przy umowie na 24 miesiące (oszczędność 24 x 10 zł). Niższa jest także cena przy zakupie bez abonamentu – spadła z 999 zł do 829 zł (20 rat po 41,45 zł).

Zobacz: Więcej urządzeń obsługujących eSIM w Orange Flex. iPady i zegarki Galaxy Watch

Na czym dokładnie polega zabawa? Extra box P40 Lite to pudełko, które zawiera telefon Huawei P40 Lite z jednym z dwóch bezpłatnych akcesoriów – albo powerbankiem Huawei 10000 mAh, albo słuchawkami Huawei Freebuds 3i. Nabywca nie wie, który to będzie z bonusów – otrzyma losowy zestaw, a co to jest, dowie się dopiero po odebraniu przesyłki od kuriera.

Nowa cena obowiązuje do 7 października 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta dostępna jest na stronie operatora:

  • https://www.orange.pl/lp/oferta-tygodnia

Zobacz:  Orange: Extra Box S10, czyli co rozpakujesz, jest twoje
Zobacz: Orange obniża ceny smartfonów dla klientów przedłużających umowę
Zobacz: Test Huawei P40 Lite - jak sprawdza się HMS?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News