DAJ CYNK

Orange z internetem dla małych i średnich firm

Henryk Tur

Taryfy, promocje, usługi

Od 5 października Orange Polska wprowadza do oferty dla biznesu trzy nowe warianty zaprojektowane specjalnie z myślą o małych i średnich firmach. Jak wygląda oferta?

Jak informuje operator w notce praswoej: " Nowy Internet Firmowy Orange z dodatkowymi usługami w cenie abonamentu pozwoli firmom lepiej dopasować usługi internetowe do potrzeb prowadzonego biznesu". A Bożena Leśniewska, wiceprezes zarządu Orange ds. rynku biznesowego, dodaje:

Nasz Nowy Internet Firmowy to wiele możliwości zwiększających stabilność i bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Nasi klienci biznesowi mogą skorzystać z trzech wariantów: S, M i L, zapewniających różne dodatkowe usługi w ramach abonamentu. Dzięki temu mogą dopasować pakiet usług do swoich firmowych potrzeb. - Łączymy tradycyjny dostęp do internetu z profesjonalnymi usługami z sektora ICT zapewniającymi firmom bezpieczeństwo informatyczne oraz ciągłość i stabilność działania. To ważny krok w stronę realizacji naszej strategii opartej na wprowadzaniu naszych klientów do świata self-care i digital

Czym różnią się poszczególne propozycje? To pokazuje poniższa infografika:

Zobacz: Orange: Extra Box z Huawei P40 Lite tańszy o 240 zł

Co oznaczają symbole przy każdym wariancie?

  • Internet Firmowy S - zawiera usługi: CyberTarcza stacjonarna (ma za zadanie zwiększać bezpieczeństwo w sieci) oraz Wsparcie zdalne (diagnozowanie i usuwanie usterek na firmowym sprzęcie za pomocą bezpłatnej infolinii).
  • Internet Firmowy M - umożliwia wybór dwóch kolejnych usług z czterech dostępnych. Są to dwie powyższe oraz Orange Office (jest to wirtualne biuro z narzędziami wspierającymi pracę zdalną raz 10 GB przestrzeni hostingowej z możliwością rozbudowy do 110 GB) i Wsparcia zaawansowane (zapewnia naprawę komputera u klienta w ciągu 24h od zgłoszenia). Co istotne - wybrane usługi można bezpłatnie zmieniać w dowolnym momencie.
  • Internet Firmowy L - zawiera wszystkie wspomniane usługi oraz dodatkowo Stały adres IP. Jest on niezbędny m.in. do monitoringu online, czy hostingu stron WWW lub serwerów.

Zamówienia można składać na tej stronie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News