DAJ CYNK

Zmiany w ofercie Orange Love. Światłowód od 300 Mb/s, tańszy abonament i więcej Internetu na komórki

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 34362

Orange przedstawił kolejne zmiany w swojej ofercie. Po nowych planach komórkowych przyszedł czas na zmiany w łączonych ofertach Orange Love. Wzrasta prędkość Internetu światłowodowego, spada cena abonamentów, a telefony komórkowe wchodzące w pakiet Love dostaną więcej Internetu do wykorzystania.

Pierwszą ze zmian, które Orange wprowadza od 18 czerwca, jest zwiększenie prędkości Internetu światłowodowego. Zmiany dotyczą zarówno prędkości pobierania, jak i wysyłania danych.

Z nowych warunków mogą skorzystać osoby, które podpiszą z Orange nową umowę lub przedłużą istniejącą.

Zobacz: Nowe Plany Mobilne w Orange - oficjalne informacje

Drugą zmianą jest zwiększenie pakietu danych w usłudze telefonu komórkowego wchodzącego w skład pakietu Orange Love. Zmiany dotyczą wszystkich aktualnych ofert,

Zobacz: TikTok w Orange Flex bez limitu GB. Efekt współpracy z twórcami aplikacji
Zobacz: Orange gotowy na wakacje. Miejscowości turystyczne z lepszym zasięgiem LTE

Ostatnią zmianą są nowe ceny pakietów Orange Love ze światłowodem do 300 Mb/s. Cena wariantu Extra oraz Premium została zmniejszona o 10 zł w stosunku do dotychczasowego wariantu 300 Mb/s. W przypadku pakietu Standard cena opcji 300 Mb/s została bez zmian, ale w ofercie nie ma już najtańszego pakietu za 99,99 zł.

Bez zmian pozostaje możliwość testowania pakietów telewizyjnych w ofertach Love. Każdy z nich jest dostępny w ramach umowy bezterminowej, z pierwszym miesiącem za darmo. Pakiety można dowolnie wyłączać i włączać w trakcie trwania umowy.

Zobacz: Orange Love i nowe pakiety TV - znamy już wszystkie szczegóły nowej oferty Orange

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu