DAJ CYNK

Nowe Plany Mobilne w Orange - oficjalne informacje

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 25461

Plany Mobilne to nowa oferta abonamentowa Orange Polska, o której wprowadzeniu informowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Nieograniczony dostęp do muzyki w popularnych serwisach, większe paczki danych w kraju i w roamingu UE oraz dodatkowe gigabajty do współdzielenia z bliskimi to niektóre z nowości.

Nowe Plany Mobilne to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów w coraz bardziej cyfrowym świecie. Powiększone pakiety danych, Music Pass, czy dodatkowe gigabajty dla duetów i rodzin mają umożliwić komfortowe korzystanie z Internetu, przeglądanie treści multimedialnych, mediów społecznościowych oraz słuchanie muzyki, w kraju i za granicą. Klienci mogą wybrać jeden z czterech nowych planów mobilnych:

  Połączenia Pakiet danych w kraju Pakiet danych w roamingu UE Music Pass Cena abonamentu (z rabatami)
Plan Mobilny 35

nielimitowane rozmowy w kraju i w roamingu UE,

SMS/MMS za 0,20 zł

3 GB 3 GB Nielimitowany transfer danych na słuchanie muzyki w wybranych serwisach bez pomniejszania posiadanego pakietu danych, na 3 miesiące za 0 zł 35 zł
Plan Mobilny 45 nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE 7 GB 3,76 GB

45 zł,

25 zł dla klientów Orange Love*

Plan Mobilny 55

bez limitu GB,

15 GB z pełną prędkością, potem 1 Mb/s

4,59 GB

55 zł,

35 zł dla klientów Orange Love*

Plan Mobilny 75 

bez limitu GB,

30 GB z pełną prędkością, potem 1 Mb/s

6,26 GB

75 zł,

55 zł dla klientów Orange Love*

*) Klienci Orange Love dokupujący Plan Mobilny 45, 55 lub 75 na 24 miesiące (dodatkowe karty SIM) zapłacą 20 zł mniej za każdy dokupiony plan (rabat za łączenie usług).

Zobacz: [Aktualizacja] Czy Plan Mobilny Orange pozamiata? Jako pierwsi przedstawiamy szczegóły oferty
Zobacz: [Aktualizacja] Orange Flex to taki Play Next, tylko że dużo lepszy. Pomarańczowi zamiatają

Słuchawki lub drugi smartfon w prezencie za 1 zł

Wraz z nowymi Planami Mobilnymi Orange przygotował ofertę zestawów urządzeń z najnowszymi smartfonami oraz bezprzewodowymi słuchawkami Samsung Galaxy Buds lub drugim smartfonem. Dodatki kosztują symboliczną złotówkę przy zakupie wybranego Planu Mobilnego z telefonem. Dokupując do nowego Planu Mobilnego 55 smartfon Samsung Galaxy A20e za 40 zł miesięcznie, można wybrać: bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds lub drugi smartfon Xiaomi Redmi 6A lub Samsung Galaxy A10 za 1 zł (dostępny od 30 maja). W promocyjnych cenach są także zestawy ze sprzętem Huaweia: smartfon Huawei P30 Lite ze smartwatchem Huawei GT Classic, Huawei P Smart 2019 z Huawei Y5 2019, a także Huawei Y6 2019 ze smartfonem Huawei Y5 2019. Pełna oferta urządzeń w promocyjnych cenach jest dostępna na stronie www.orange.pl.

Zobacz: Test telefonu Huawei P smart 2019: wysoka jakość w rozsądnej cenie
Zobacz: Huawei Y5 2019 trafia do sprzedaży w Polsce od 29 kwietnia. Dostępne dwa kolory skórzanego panelu

Bezpłatny Music Pass na festiwalowe lato

Kupując dowolny Plan Mobilny w Orange można otrzymać bezpłatny nielimitowany transfer danych w ramach serwisów muzycznych, czyli tak zwany Music Pass, na trzy miesiące. Umożliwia on słuchanie muzyki w takich serwisach, jak: Tidal, Spotify, Deezer, Polskie Radio, Amazon Music i Apple Music, bez zużywania pakietu danych z abonamentu w swoim planie. Po okresie promocyjnym usługa wyłącza się automatycznie.

Zniżka 20 zł oraz dodatkowe 3 GB na konto dla duetów i rodzin

W ofercie dla duetów i rodzin, za każdą dodatkową kartę SIM otrzymamy zniżkę w wysokości 20 zł oraz dodatkowy pakiet danych 3 GB na konto za łączenie usług w Planach Mobilnych i Orange Love na wspólnym koncie. Z dodatkowych gigabajtów mogą korzystać w kraju użytkownicy wszystkich kart SIM w ramach wspólnego konta, po wykorzystaniu paczki danych w swoim planie. 

Przy zakupie więcej niż jednej karty SIM w tym samym dniu, opłata aktywacyjna będzie naliczona tylko raz. Dodatkowo klienci ofert na kartę, dołączający swoją usługę do istniejącego konta abonenckiego, nie zapłacą opłaty aktywacyjnej.

Zobacz: Kwietniowe wyniki speedtestu. Stacjonarna czołówka przyspiesza, a Play z roamingiem krajowym przegonił Orange
Zobacz: Wyniki Orange po 1Q2019 - więcej światłowodów, klientów konwergentnych i wzrost przychodów

Bonusy dla przedłużających umowę

Klienci przedłużający umowę mogą wybrać jeden z bonusów: pakiet 5 GB, 100 minut na połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady lub Music Pass. Dodatki przyznawane są na cały okres umowy. Klienci przenoszący numer od innego operatora otrzymają 3 miesiące abonamentu za 0 zł i możliwość zakupu nowego telefonu w zestawie z drugim urządzeniem: słuchawkami, smartwatchem lub smartfonem za 1 zł.

Tańsze połączenia międzynarodowe i pakiety roamingowe poza UE

Od 15 maja 2019 roku klienci Orange i nju mobile, dzwoniący z Polski na numery stacjonarne i komórkowe w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego, zapłacą nie więcej niż 1 zł za minutę połączenia. W Planach Mobilnych Orange wprowadza dwa nowe pakiety na połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady:

  • cykliczny za 10 zł/m-c, a w nim 100 minut na połączenia,
  • jednorazowy, za 20 zł/m-c, a w nim 200 minut na połączenia. Pakiet obowiązuje przez 30 dni, można go aktywować wielokrotnie.

Klienci wyjeżdżający poza Unię Europejską mogą skorzystać z pakietów roamingowych, dzięki którym obniżą rachunki za Internet, rozmowy, SMS-y i MMS-y:

  • pakiet GO 150 zł - 150 MB danych oraz 1,5 zł za minutę połączenia, wiadomość SMS lub MMS,
  • pakiet GO 500 zł:- 500 MB danych oraz 1,5 zł za minutę połączenia, wiadomość SMS lub MMS.

Pakiety można aktywować we wszystkich nowych Planach Mobilnych, wcześniejszych Planach Komórkowych, a także w Smart Plan LTE i Orange Love. Aby uniknąć nieprzewidzianych kosztów, po wykorzystaniu danych dostępnych w pakiecie, możliwość korzystania z Internetu zostanie zablokowana.

Smartfony w supercenach w Ofercie dla Firm

W nowej odsłonie oferty biznesowej Orange można wybrać między innymi smartfony:

W ramach nowego sezonu komercyjnego kupując Samsunga Galaxy A20e dual SIM przedsiębiorcy otrzymają za 1 zł bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds lub drugi smartfon Xiaomi Redmi 6A albo Samsung Galaxy A10 dual SIM.

Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych
Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy A50. Czujnik linii papilarnych w ekranie to nie jest to, co Samsung robić potrafi

Ankieta
3%
5%
11%
21%
56%
4%

Wszystkich głosujących: 706

Źródło ankiety: Nowe Plany Mobilne w Orange - oficjalne informacje

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu