DAJ CYNK

[Aktualizacja] Czy Plan Mobilny Orange pozamiata? Jako pierwsi przedstawiamy szczegóły oferty

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Już jutro Orange ma "pozamiatać rynek". Wygląda na to, że poznaliśmy miotłę operatora, czyli Plan Mobilny Orange. Przekonajcie się, czy to hit, czy może jednak... nie.

Abonamenty Plan Mobilny

Szykuje się nowa oferta w Orange Polska. Spodziewać się możemy między innymi nowych taryf abonamentowych z serii Plan Mobilny. Oto ile zapłacimy i co za to dostaniemy:

  • Plan Mobilny 35 zł - nielimitowane rozmowy i 3 GB Internetu (3 GB w roamingu w UE),
  • Plan Mobilny 45 zł - nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 7 GB Internetu (3,76 GB w roamingu UE),
  • Plan Mobilny 55 zł - nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 15 GB Internetu (4,59 GB w roamingu UE) oraz 100 minut na połączenia międzynarodowe (prawdopodobnie do państw Unii Europejskiej),
  • Plan Mobilny 75 zł - nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 30 GB Internetu (6,26 GB w roamingu UE) oraz 100 minut na połączenia międzynarodowe (prawdopodobnie do państw Unii Europejskiej).

Podane wyżej ceny abonamentów uwzględniają ulgi za e-fakturę oraz zgody marketingowe. Nowością ma być również zniesienie opłaty aktywacyjnej przy migracji oferty prepaid na abonament. Za podane wyżej wielkości pakietów internetowych w roamingu UE nie damy głowy, że są prawidłowe. Na pewno za to będą powiększone w stosunku do tego, co jest teraz.

Zobacz: Orange pozamiata rynek w najbliższy czwartek. Czego można się spodziewać?
Zobacz: Wyniki Orange po 1Q2019 - więcej światłowodów, klientów konwergentnych i wzrost przychodów

Przy przedłużaniu umowy możemy wybrać jedną z trzech opcji dodatkowych:

  • dodatkowy pakiet internetowy o wielkości 5 GB,
  • 100 minut na połączenia międzynarodowe (prawdopodobnie do państw UE),
  • pakiet dodatkowych aplikacji, wśród których znajdą się między innymi: Tidal, Spotify, Deezer, Amazon Music, Apple Music i Polskie Radio.

Tidal będzie mógł być również włączony w dowolnym planie taryfowym oprócz Orange Love. Przez pierwsze 3 miesiące z usługi będzie można korzystać za darmo, a potem zapłacimy 5 zł miesięcznie.

Zobacz: Orange Światłowód w Warszawie taniej. Można oszczędzić nawet 360 zł
Zobacz: Orange przejmuje SecureLink. Chce być liderem cyberbezpieczeństwa w Europie

Im więcej kart SIM, tym więcej dodatkowych gigabajtów

Abonenci Orange otrzymają bonus internetowy 3 GB za każdą dodatkową kartę SIM (numer telefonu) na koncie, który będzie dostępny dla wszystkich numerów. Przy 2 kartach SIM nasze konto wzbogaci się o 3 GB Internetu, przy 3 kartach o 6 GB i tak dalej.

Telefony w niższych cenach

Nowa oferta na lato ma też przynieść niższe ceny smartfonów oraz ich zestawów. Będą też nowości. Lista tego, czego możemy się spodziewać, wygląda tak:

Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy A50. Czujnik linii papilarnych w ekranie to nie jest to, co Samsung robić potrafi
Zobacz: Test telefonu Xiaomi Redmi 6 - oda do przeciętności

Całkiem możliwe, że to nie jedyna planowana nowość Orange. Zaglądajcie na Telepolis - będziemy Was informować na żywo z konferencji Pomarańczowych.

Aktualizacja:

Z komentarza rzecznika prasowego Orange Polska, Wojtka Jabczyńskiego wynika, że jutro pomarańczowy operator zaprezentuje coś innego. Wcale to nie oznacza, że przedstawionej powyżej oferty nie będzie. Ta pojawi się nieco później - być może 13 maja, jak wynika z docierających do nas informacji.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu