Nokia code::dive już 18 listopada. Ruszyła rejestracja na wyjątkową konferencje dla programistów

Ruszyły zapisy na jedyną w swoim rodzaju konferencję dla wszystkich zainteresowanych programowaniem – code::dive. To wydarzenie organizowane przez wrocławski oddział firmy Nokia. W tym roku odbędzie się tylko online.

Anna Rymsza (Xyrcon)
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na X
Nokia code::dive już 18 listopada. Ruszyła rejestracja na wyjątkową konferencje dla programistów

Ruszyła rejestracja na fenomenalne wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych programowaniem – code::dive. W poprzednich latach spotykaliśmy się w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu, ale VII edycja konferencji programistycznej odbędzie się tylko online. Wydarzenie jest całkowicie darmowe. Co więcej, możesz obejrzeć także sesje prowadzone na poprzednich edycjach.

Dalsza część tekstu pod wideo

code::dive to coroczne wydarzenie, na którym informatycy i pasjonaci programowania dzielą się nowymi pomysłami, omawiają aktualne trendy i wymieniają się doświadczeniami. Konferencja ma na celu wspieranie programistów i poszerzanie horyzontów. To też spore ułatwienie w nawiązywaniu nowych kontaktów z kraju i zagranicy.

Prelekcje poprowadzą znamienici goście, zawodowi programiści, a także pracownicy Nokii. Nie braknie praktycznego podejścia, realnych zastosowań i studiów przypadku wziętych z życia. Organizatorzy śledzą gorące tematy i odpowiadają na aktualne wymagania świata IT, więc na code::dive na pewno dowiesz się czegoś nowego. Goście będą mieli niepowtarzalną możliwość porozmawiania z programistami światowej sławy, których dotychczas mogli znać jedynie z publikacji czy filmów szkoleniowych.    

Zakres konferencji jest dynamiczny. W tym roku oprócz tematyki związanej z językiem C++, uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z takich zagadnień jak machine learning, sztuczna inteligencja i oczywiście Phyton.

Agenda, formularz rejestracyjny oraz wszystkie wykłady z poprzednich edycji (w sumie ponad 3000 godzin nagrań!) znajdują się na stronie codedive.pl. Gorąco zachęcam do rejestracji. Wzięłam udział w kilku edycjach code::dive, i mimo że już od lat nie programuję, zawsze dobrze się bawiłam. Miałam między innymi okazję porozmawiać ze Scottem Meyersem o kompilatorach C++, co było dla mnie wspaniałym przeżyciem.