DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje o wartości 170 zł!

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 135958


Przygotowaliśmy kolejne zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które można pobrać za darmo. Czas promocji jest oczywiście ograniczony. Przy każdej pozycji dodaliśmy datę końca przeceny, zaczerpniętą ze sklepu Google Play. Raz dodana do konta Google aplikacja będzie Twoja na zawsze!

TCamera (Teacher's Camera)

Normalna cena: 22,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 8 grudnia)

TCamera to aplikacja ułatwiająca wykorzystanie kamery z telefonu jako dodatkowej kamery, podłączonej do komputera. To szczególnie przydatne podczas prowadzenia zdalnych lekcji i wykładów, stąd nazwa aplikacji. Obraz z kamery telefonu można streamować do takich aplikacji jak Zoom, Microsoft Teams czy Google Meet. By wszystko działało prawidłowo, komputer i telefon powinny być połączone w jednej sieci Wi-Fi.

Unwanted Grey

Normalna cena: 9,69 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 8 grudnia)

Unwanted Grey to gra zręcznościowa, w której Twoim zadaniem jest przeprowadzić głównego bohatera przez 35 skomplikowanych poziomów. Po drodze musisz zbierać gwiazdki, dzięki czemu zdobędziesz zasoby, by poprawić swoje możliwości. W grze jest w sumie 10 ulepszeń do zdobycia i 20 wyzwań, za które otrzymasz nagrody.

Minimalistyczna grafika pokazuje ciekawy konflikt obiektów czarnych i białych. Główny bohater jest szary i taki właśnie chce pozostać. Musisz dbać o to, by zanadto nie zbliżył się do żadnej z walczących stron. Celem jest wytrwanie jak najdłużej.

Lists

Normalna cena: 9,49 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 11 grudnia)

Lists dla Androida za darmo w Google Play

Lists to bardzo prosta aplikacja do tworzenia wszelkiego typu list. Każda z nich może mieć własny kolor, można do niej dodać grafiki i dodatkowe notatki. Jest też możliwość wykreślania elementów list, by podkreślić, że ta sprawa została już załatwiona. Ponadto listy mogą automatycznie sumować kwoty podane przy kolejnych pozycjach. W ustawieniach możesz zmienić walutę.

Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 33
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 32
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 31
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 30
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 29

2 Week Abs Challenge Pro: 8 minute workout

Normalna cena: 11,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 9 grudnia)

2 Week Abs Challenge Pro: 8 Minute Workout

2 Weeks ABS Challenge Pro to zestaw maksymalnie 15-minutowych treningów, które pomogą Ci spalić nieco tłuszczu z brzucha i znacząco wzmocnić mięśnie. Wyzwanie jest intensywne, choć krótkie. Jedna sesja pozwoli Ci spalić między 150 i 200 kilokalorii, a do ćwiczeń nie potrzeba żadnego sprzętu. Ćwiczenia są pokazywane na animacjach 3D i nie zabrakło asystenta głosowego, który przeprowadzi Cię przez cały trening. Twórcy aplikacji twierdzą, że dzięki niej można uzyskać sześciopak, przechodząc wyzwanie dwa razy. Czy to prawda? Wątpię, ale na pewno nie zaszkodzi Ci, jeśli się trochę rozruszasz – zwłaszcza przed Świętami.

Pro Paint Prediction

Normalna cena: 25,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 10 grudnia)

Pro Paint Prediction to aplikacja dla mentalistów. Można w niej skonfugurować maksymalnie 15 liczb czy innych obiektów, które mentalista będzie przewidywać. Obraz pojawi się na ekranie telefonu po narysowaniu na nim prostokąta, po określonym czasie, po dotknięciu ekranu albo po potrząśnięciu telefonem. Ta aplikacja może uczynić przedstawienie ciekawszym.

Boymate10 – Brain Card Games

Normalna cena: 14,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 10 grudnia)

Boymate10 to cyfrowa implementacja gry karcianej, bazującej na bar10n i wykorzystującej ten sam system zliczania punktów. To jedna z tych gier, przy których trzeba ruszyć głową. Trzeba skupić się na tym, co dzieje się na stole, a przy tym sporo liczyć. Gra ma proste zasady, ale wcale nie oznacza to, że łatwo w nią wygrać.

Do 8 grudnia za darmo dostępna jest również wersja dla 4 osób tej gry, czyli Boymate 10 4P. Ją również możesz ściągnąć z Google Play za darmo.

Peinture

Normalna cena: 11,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 8 grudnia)

Peinture dla Androida

Peinture to prosta kolorowanka, w której znajdują się obrazki kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia. W kolorowance znajduje się ponad 50 obrazków, gotowe można udostępniać w komunikatorach i mediach społecznościowych.

Stories: Your Choice

Normalna cena: 16,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 14 grudnia)

Stories: Your Choice dla Androida

Stories: Your Choice zestaw gier fabularnych, w których gracz musi podejmować ważne decyzje i na ich podstawie rozwija się dalsza historia. Są tu opowieści różnych autorów, osadzone w różnych klimatach. Jest horror, przygoda, akcja, romans, zagadka i wiele innych. Przed przystąpieniem do gry możesz wybrać cechy charakteru i wygląd postaci, w którą się wcielisz. Od tego będzie zależeć też, jak należy nią grać i jak potoczy się historia. W tej wersji gry wszystkie dodatkowe zakupy są dwa razy tańsze niż w darmowej.

Luci – Intelligent Dream Journal

Normalna cena: 12,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (8 grudnia)


Luci dla AndroidaLuci to dziennik dla osób chcących zapisywać swoje sny i ćwiczyć świadomy sen (lucid dreaming). Luci ma narzędzia, które pomogą wprowadzić się w stan świadomego śnienia, a także bardziej klasyczny dziennik snów z opisami, rysunkami i zdjęciami. Ponadto może służyć jako monitor snu i nagrywać dźwięki, które wydajesz w nocy. To przydatne, jeśli chcesz się dowiedzieć, czy chrapiesz i co mówisz przez sen. Zapiski można przeszukiwać, a całość można zabezpieczyć hasłem. Jest tu też możliwość tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji zapisków między urządzeniami.

Outline for Substratum

Normalna cena: 8,49 zł. Pobierz z Google Play za darmo (już na zawsze)

Outline for Substratum dla Androida

Jeśli bawiłeś się w głęboką personalizację Androida, pewnie trafiłes też na projekt Substratum. To rozbudowany silnik skórek, pozwalający na zmianę wyglądu elementów systemu i aplikacji systemowych. Outline to jeden z takich schematów, zawierający proste, konturowe ikonki i skórki dla kilkudziesięciu aplikacji. Outline nie będzie już rozwijany i został udostępniony za darmo bez żadnych zabezpieczeń antypirackich, podobnie jak wcześniej motyw Ethereal.

Jeśli chcesz spróbować zabawy z Substratum, miej na uwadze, że jest to projekt rozwijany przez społeczność, może wymagać uprawnień roota na telefonie i może nie działać dobrze na każdym modelu.

Block Puzzle

Normalna cena: 12,99 zł. Pobierz z Google Play za darmo (do 9 grudnia)

Block Puzzle dla Androida

Block Puzzle to klasyczna układanka logiczna. Jeśli lubisz gry wywodzące się z Tetrisa, przy tej też będziesz się dobrze bawić. Dla urozmaicenia można tu włączyć jeden z czterech trybów: klasyczny, rozszerzony, bombę i survival. Sterowanie jest banalnie proste, a celem jest po prostu osiągnięcie jak najwyższego wyniku przez układanie klocków tak, by znikały pełne linie.

Zobacz: 3 świetne gry i jedna karcianka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 8
Zobacz: 3 świetne gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 7
Zobacz: 3 świetne gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 6
Zobacz: 3 świetne gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 5
Zobacz: 3 dobre gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 4

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu