DAJ CYNK

Szalony trik. Ketchup doczekał się nowego zastosowania

Karolina Mirosz (mkina)

Wydarzenia

Szalony trik. Ketchup doczekał się nowego zastosowania

Heinz po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Wprowadza pomidorowoczerwony tusz do tatuażu

Ketchup Heinz zaskakuje ostatnio kreatywnymi sposobami promocji marki. Niedawno ogłosił współpracę z producentem wódki Absolut, tworząc nietypowy sos z dodatkiem alkoholu. Nowa kampania Heinz skupia się na ludzkich ciałach. Marka wprowadza bowiem czerwony tusz do wykonywania tatuażu.

W 2020 roku przedsiębiorstwo poligraficzne Pantone ogłosiło stworzenie koloru Heinz 57 Red wiązanego z czerwienią sławnego keczupu. Odcień powstał z okazji 150-lecia amerykańskiej firmy. Teraz jednak Heinz we współpracy z brazylijską agencją Soko i Electric Ink, opracowali tusz do tatuażu inspirowany odcieniem Pantone. Prace nad nim trwają już czternaście miesięcy.

Fani keczupu chętni go umieszczenia go na ciele

Pomysł stworzenia tuszu tłumaczy przedstawiciel marki w Brazylii. Wskazuje on, że wielu konsumentów Heinza jest chętnych do zrobienia tatuażu na cześć uwielbianego keczupu i podzielenia się swoją miłością do niego w sieci społecznościowej.

Heinz postanowił zadbać o zdrowie swoich klientów i stworzyć jak najbezpieczniejszy tusz. Nieodpowiednie pigmenty mogą prowadzić bowiem do problemów zdrowotnych, zauważa firma. Unia Europejska umieściła ponad 4000 substancji chemicznych na liście zakazanych elementów do używania w kolorowych tuszach.

Heinz udostępnia autorskie wzory tatuaży

Atrament Heinz Tattoo Ink zostanie wprowadzony testowo w kilku salonach tatuaży w Brazylii. Marka poprosiła też pięciu najlepszych brazylijskich tatuażystów o narysowanie 57 kreatywnych wzorów na cześć keczupu. Szablony nazywane „oficjalnym tatuażem Heinz” obejrzeć można na oficjalnej stronie producenta keczupu.

Istnieje też możliwość sprawdzenia jak będziemy wyglądali w tatuażach marki Heinz. Wystarczy wejść na stronę Heinz Tattoo Ink i kliknąć w link przenoszący nas na do Instagram. Za pomocą filtru możemy zwizualizować sobie nasz wygląd w tatuażu na część keczupu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, https://www.heinztattooink.com.br/ket

Przewiń w dół do następnego wpisu