DAJ CYNK

Hama Freedom Lit – nowe słuchawki Bluetooth za stówkę

Marian Szutiak

Sprzęt

Hama Freedom Lit tanie słuchawki Bluetooth

Hama zaprezentowała swoje najnowsze słuchawki nauszne Bluetooth, model Freedom Lit. Urządzenie ma wielofunkcyjny przycisk do sterowania oraz obsługuje asystentów głosowych Google i Siri.

Oferta sprzętu audio niemiej firmy Hama rozszerzyła się właśnie o nauszne słuchawki Freedom Lit, które ważą tylko 120 g. Słuchawki po naładowaniu do pełna grają bezustannie nawet przez 8 godzin. Mogą też pochwalić się wbudowanym mikrofonem. Sam proces zasilania urządzenia energią zajmuje trzy godziny, co odbywa się poprzez dołączony kabelek o długości 15 cm i wbudowane złącze microUSB.  Urządzenie oferuje Bluetooth 5.0, co w praktyce spokojnie oznacza 10 m zasięgu. Gdy nie będziemy chcieli czekać na naładowanie słuchawek, znajdziemy w nim też złącze Jack 3,5 mm do podłączenia przewodu.

Zobacz: Hama Basic – tani oczyszczacz powietrza dla alergików

Sama konstrukcja nauszników zapewnia pasywne tłumienie szumów, by móc jak najbardziej skoncentrować się na ukochanych melodiach bez niepotrzebnych zakłóceń w tle. Atutem jest tu możliwość obsługi dotykowej dzięki przyciskowi wielofunkcyjnemu (przyjmowanie lub odrzucanie połączeń czy odtwarzanie lub pauzowanie utworów muzycznych). W zasięgu użytkownika jest też wydawanie komend za pośrednictwem Siri i Asystenta Google, co pozwala na przykład na sterowanie głośnością.

Miękko wyściełany pałąk nie uciska głowy w trakcie noszenia i gwarantuje, że słuchawki nie spadną nam nawet przy intensywnym ruchu. W każdej chwili słuchawki możemy złożyć i schować do torby, plecaka lub nawet kieszeni kurtki.

Hama Freedom Lit – cena

Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne – białą, różową i czarną. Słuchawki bezprzewodowe Hama Freedom Lit wyceniono na około 99 zł. Możemy liczyć na dwuletnią gwarancję producenta.

Hama Freedom Lit kolory

Hama Freedom Lit – dane techniczne:

  • Impedancja mikrofonu:  2,2 kΩ,
  • Impedancja słuchawek:  32 Ω,
  • WBCV   ≥ 75mV,
  • Wersja Bluetooth: 5.0,
  • Profile kompatybilności Bluetooth: A2DP V1.3/AVRCP V1.6/HFP V1.7,
  • Zakres częstotliwości mikrofonu: 50 Hz - 8 kHz,
  • Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz -20 kHz,
  • Zakres fal: 2402-2480 MHz,
  • Zasięg emisji sygnału: 10 m.

Zobacz: Samsung pokazał słuchawki tak lekkie, że całkiem o nich zapomnisz
Zobacz: To się nie porysuje. Nowe zegarki Samsunga z szafirowym szkłem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Hama

Źródło tekstu: Hama

Przewiń w dół do następnego wpisu