Tech
Orlen nie dogadał się z Pocztą Polską. Umowy nie będzie
Orlen poinformował o odstąpieniu od realizacji porozumienia z Pocztą Polską. Firmy miały współpracować, ale wszystko spaliło na panewce.
Dodaj do ulubionych źródeł w Google
3
Udostępnij na fb
Udostępnij na X
Orlen Paczka bez Poczty Polskiej
Orlen miał współpracować z Pocztą Polską na rynku automatów paczkowych. Obie firmy we wrześniu 2025 roku podpisały wstępne porozumienie. Regulowało ono współpracę obu spółek. Poczta Polska miała początkowo objąć mniejszościowy pakiet w spółce Orlen Paczka, aby z czasem przejąć w niej 100 proc. udziałów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jednak z porozumienia nic nie wyszło. Orlen poinformował, że odstąpiono od realizacji porozumienia. Poczta Polska nie stanie się udziałowcem w spółce Orlen Paczka. Ta na razie w 100 proc. pozostanie pod kontrolą Orlenu.
Wybrane okazje dla Ciebie
Smartfon XIAOMI Redmi 15 8/256GB 6.9" 144Hz Tytanowy
0 zł
Kup teraz
599 zł
Smartfon GOOGLE Pixel 9a 5G 8/256GB 6.3" 120Hz Obsydian
0 zł
Kup teraz
1989.99 zł
Smartfon APPLE iPhone 16 5G 128GB 6.1" Różowy
0 zł
Kup teraz
3299 zł