DAJ CYNK

Televio rozszerza ofertę i udostępnia kanały premium za darmo

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Televio rozszerza ofertę i udostępnia kanały premium za darmo

Platforma telewizji internetowej Televio rozszerzyła swoją ofertę o dwa nowe kanały. Subskrybenci serwisu dostaną też prezent w postaci dwóch kanałów premium bez dodatkowych opłat.

Nowe kanały w Televio

Ze względu na trudną sytuację na Ukrainie, Televio postanowiło wprowadzić do swojej oferty kolejny kanał w języku ukraińskim. Do udostępnianej już stacji Ukraina 24 dołączył kanał UA TV, czyli pierwszy program ukraińskiej telewizji publicznej. Ma on ułatwić dostęp do aktualnych wydarzeń z Ukrainy obywatelom tego kraju przebywającym w Polsce. Stacja jest już dostępna we wszystkich pakietach podstawowych.

Platforma zaktualizowała również pakiet RELAX, do którego dodano kanał Extasy HD.

Zobacz: Cztery kanały Eleven Sports dostępne w telewizji Televio
Zobacz: Televio rusza ze sprzedażą własnego dekodera

Kanały premium za darmo

Poza nowymi kanałami Televio przygotowało jeszcze jedną niespodziankę dla subskrybentów usługi. W listopadzie użytkownicy uzyskają dostęp do dwóch kanałów premium za darmo. Widzowie będą mogli cieszyć się ofertą stacji FOX i FOX Comedy. Oba kanały będą dostępne przez cały miesiąc we wszystkich pakietach podstawowych.

Televio tablet

FOX to kanał o tematyce rozrywkowej oferujący głośne produkcje amerykańskie, w tym znane filmy i popularne seriale, na przykład „The Walking Dead” i „Lucyfer”. Z kolei na FOX Comedy można znaleźć sporo dobrego humoru, na przykład za sprawą kultowych sitcomów, na przykład tytułu „Diabli nadali”, czy nagradzanych seriali animowanych dla dorosłych, takich jak „Simpsonowie” i „Family Guy”.

Zobacz: W telewizji Play i UPC startuje nowy kanał. Za darmo, ale nie dla wszystkich
Zobacz: Mistrzostwa Świata Katar 2022. Gdzie i jak oglądać za darmo?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Televio

Źródło tekstu: Televio