DAJ CYNK

Cztery kanały Eleven Sports dostępne w telewizji Televio

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

ELEVEN SPORTS w Televio

Telewizja internetowa Televio dodała do swojej oferty cztery nowe kanały sportowe Eleven Sports. Dzięki temu kibice śledzący takie wydarzania jak Formuła 1 czy LaLiga zyskują jeszcze jedno miejsce, gdzie mogą je oglądać. 

Telewizja online Televio oficjalnie dodała do swojej oferty kanały sportowe Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

Stacje są dostępne w dwóch głównych pakietach i mogą już z nich skorzystać subskrybenci oferty FAMILY i PREMIUM.

W pakiecie FAMILY znajduje się kanał Eleven Sports 4, natomiast do pakietu PREMIUM zostały dodane wszystkie cztery kanały Eleven Sports. Nowe stacje w ofercie PREMIUM wraz z pozostałymi 100 innymi kanałami można nabyć w cenie 39,90 zł miesięcznie.

Platforma zapewnia Televio użytkownikom dodatkowe wrażenia podczas oglądania sportu. Najbardziej na uwagę zasługuje możliwość oglądania programów wstecz. Jeśli kibic przegapi początek meczu, może wygodnie włączyć go od początku. Jeśli nie zdąży na cały mecz, może odtworzyć go w dowolnym momencie nawet do 7 dni wstecz.

Televio – jak korzystać?

Televio to telewizja internetowa, która oferuje ponad 100 kanałów telewizyjnych wraz z funkcją wstrzymywania, przewijania i oglądania audycji do 7 dni wstecz. Pozwala się także przełączać pomiędzy językami ścieżki dźwiękowej, napisami i różną jakością transmisji od SD po 4K. Filmy i seriale można zapisywać do późniejszego odtworzenia.

Aplikacja Televio jest dostępna na wielu urządzeniach. Można ją pobrać dla wybranych modeli Smart TV Samsung i LG, a także dla telewizorów i dekoderów z systemem Android TV od dowolnego producenta (np. Sony, Philips, Sharp, Thomson). 

Televio prowadzi również sprzedaż własnego dekodera, dzięki czemu z usługi mogą skorzystać osoby posiadające starsze odbiorniki. W ofercie jest też wsparcie dla Apple TV i Chromecast. Oprócz telewizorów telewizję Televio można oglądać pod adresem televio.pl na komputerach i laptopach czy też na tabletach lub telefonach z systemem iOS i Android. 

Televio działa w sieci od dowolnego dostawcy nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej. Usługę można wypróbować już od 1 zł za pierwszy miesiąc.

Zobacz: Televio rusza ze sprzedażą własnego dekodera
Zobacz: Telewizja internetowa Televio wchodzi do Polski. Pierwszy miesiąc za 1 zł (Aktualizacja)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Televio

Źródło tekstu: Televio

Przewiń w dół do następnego wpisu