DAJ CYNK

Gala FAME 14 będzie dostępna w Polsat Box i Polsat Box Go

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Gala FAME 14 – gdzie obejrzeć?

Już jutro, 14 maja w Krakowie odbędzie się Gala FAME 14, do której dostęp w ramach usługi PPV mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go. 

Polsat już po raz kolejny zapewnia dostęp do kontrowersyjnego niegdyś widowiska, określanego w swoim czasie mianem „pato gali”. Pomysłodawcy FAME przekonują, że taki wizerunek to już przeszłość, co potwierdza poniekąd możliwość obejrzenia gali w Polsat Box i Polsat Box Go.

Zobacz: Fame MMA domaga się 2,5 mln zł od rodziców 12-latka? Nie do końca

Gala FAME 14 – gdzie obejrzeć?

Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 35 zł. W Polsat Box będzie dostępne na dekoderach satelitarnych (na dedykowanym kanale 333), do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej. 

Dostęp do wydarzenia można również wykupić w serwisie Polsat Box Go i oglądać je w dowolnym miejscu na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na wielu urządzeniach. 
Niezmiennie transmisja gali będzie również dostępna na platformie organizatora: www.famemma.tv.

Również abonenci usług telewizyjnych Netii mogą wykupić dostęp w PPV, na kanale 500 - poprzez aplikację Netia PPV na dekoderach.

Transmisja dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia rozpocznie się w sobotę 14 maja o godz. 19.30.

Gala FAME 14 – jakie walki?

Podczas gali FAME 14 w oktagonie pojawi się wielu twórców polskiego internetu. Fani będą mogli oglądać 9 pojedynków. Areną zmagań zawodników będzie krakowska Tauron Arena
W walce wieczoru dojdzie do pojedynku dwóch debiutujących zawodników: znanego z projektu Ekipa Mateusza „Tromby” Trąbki (88 kg) oraz jednego z czołowych twórców polskiego „commentary” Tomasza „Gimpera” Działowego (79 kg). 

W ramach co-main eventów odbędą się dwa pojedynki. W pierwszym z nich założyciel grupy streamerskiej Xayoo Industries i rekordzista polskiego Twitch’a Marcin „XAYOO" Majkut (79 kg) zawalczy z popularnym youtuberem Sergiuszem „Nitro" Górskim (72 kg), który przegrał swoją debiutancką walkę w oktagonie podczas FAME 13. 

W drugim, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek młodego pokolenia Agata „Fagata" Fąk (58 kg) zmierzy się z debiutującą Moniką „Moną” Kociołek (57 kg). 

Inne walki:

  • Piotr „Szeli” Szeliga vs Norman „Stormin” Parke – walka w klatce rzymskiej
  • Krystian „Krycha” Wilczak vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – walka o pas mistrzowski
  • Adam „Aj The Polish American” JOSEF vs Mateusz „Matt Fit Lovers” Janusz
  • Alan „Alanik” Kwieciński vs Mateusz „Muran” Murański
  • Mariusz „Hejter" Słoński vs Dawid Malczyński
  • Katarzyna „Laluna" Alexander vs Wiktoria Jaroniewska

Zobacz:  Netflix z reklamami nadchodzi. Znamy szczegóły oferty
Zobacz: Polsat Box i Polsat Box Go: darmowy kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Polsat

Źródło tekstu: Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu